کامپیوترنرم افزار

در سایت PDFescape میتوانید متن و تصویر به فایل PDF اضافه کنید

فیلم سینمایی سرخ پوست

در سایت PDFescape میتوانید متن و تصویر به فایل PDF اضافه کنید.

نرم افزارهایی کامپیوتر مثل ادیت PDF وجود دارد تا بتوانید فایل های PDF خود را ویرایش نمایید. در مواردی این روش ها کارساز بوده اند و در برخی موارد از زبان فارسی پشتیبانی نمی کردند اما اینبار قصد داریم سایتی را معرفی کنیم که راحت تر امکان ویرایش فایل های PDF را در اختیارتان قرار دهد.

سایت PDFescape

سایت PDFescape یک سایت با امکان ویرایش فایل های PDF است که امکان اضافه کردن متن و عکس را به فایل PDF خواهد داد. این سایت قادر نخواهد بود تا متن های موجود در فایل را تغییر دهد بلکه امکان اضافه کردن و تصویر را به فایل های PDF شما خواهد داد. در واقع امکان اصلاح فایل های PDF از طریق این سایت وجود خواهد داشت. البته شایان ذکر است که امکان پاک کردن برخی صفحات، چرخش صفحات و خط کشیدن روی متن نیز وجود خواهد داشت.


این سایت از زبان فارسی نیز پشتیبانی خواهد کرد و می توانید به کمک ابزار های مختلف ویرایش لازم را در فایل PDF خود اعمال نمایید.

البته شایان ذکر است که این سایت خدمات خود را به صورت رایگان ارائه نمیکند و برای ویرایش فایل های بالای 10 مگابایت باید از سرویس های یک ماهه یا بیشتر اکانت خریداری کنید. البته می توانید فایل های زیر 10 مگابایت را به صورت رایگان ویرایش نمایید و از خدمات این سایت بهره مند شوید

منبع
مجله سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن