پیشنهاد سردبیرتکنولوژیلوازم جانبی

بررسی اپل ایرپاد پرو ، قیمت و قابلیت های آن

فیلم سینمایی سرخ پوست

یکی از محصولات جدید شرکت اپل که پس از شایعات زیاد چند روز پیش یعنی 8 آبان وارد بازار جهانی شد، اپل ایرپاد پرو نام دارد. این مدل نسبت به مدل قبلی خود یعنی اپل ایرپاد 2 تغییرات زیادی داشته است. پس اگر از مدل قبلی ناراضی هستید نگران نباشید، زیرا این محصول جدید بهبود های زیادی داشته که در ادامه به بررسی اپل ایرپاد پرو و قابلیت های آن می پردازیم.

ویژگی های اپل ایرپاد پرو

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که ایرپاد به طور صحیح در گوشتان قرار نمی گیرد، باید به فکر تهیه ی این اپل ایرپاد پروباشید زیرا این مدل دارای سری های سیلیکونی در ابعاد و اندازه های مختلف است که باعث میش ود هرکسی با توجه به مدل و اندازه ی گوش خود بتواند به راحتی از ایرپاد های اپل استفاده کند. در این مدل از هواکش هایی استفاده شده که فشار وارد شده به گوشتان را بسیار کم می کند. از سوی دیگر به خاطر استفاده کردن این شرکت از الگوریتم های نرم افزاری توانسته تشخیص بدهد که آیا ایرپاد به طور صحیح در گوش فرد قرار گرفته است یا خیر. اگر تشخیص بدهد که به طور نامناسب در گوش قرار گرفته به شما اطلاع می دهد تا از یک سری دیگر استفاده کنید.

ویژگی های اپل ایرپاد پرو

قابلیت حذف صدای مزاحم محیط 

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که به اپل ایرپاد پرو اضافه شده، حذف نویز و صداهای مزاحم محیط است. این فرایند توسط دو میکروفون تعبیه شده در آن انجام می پذیرد. یکی از میکروفون ها به سمت بیرون است و صداهای محیط را می گیرد و با ساخت آنتی نویز مناسب آن، نمی گذارد که این صداها به گوش کاربر برسد اما میکروفون دیگر به سمت داخل است. مزیت خوب این قابلیت این است که می توانید از طریق آیفون و یا سنسور تعبیه شده بر روی خود ایرپاد آن را تنظیم و مدیریت کنید.

ویژگی های اپل ایرپاد پرو

حالت Transparency

ممکن است شما هم جزو افرادی باشید که می خواهند صدای محیط و اطراف را بشنوند. در این مدل برای این گروه نیز قابلیتی با نام Transparency طراحی شده تا بتوانند به سادگی و تنها با فشردن سنسور مورد نظر صدای اطراف را بشنوند. پیش از این گفتیم که هواکش هایی برای متعادل سازی فشار هوا در این مدل به کار گرفته شده است. این هواکش ها در این حالت فعال می شوند تا با کاهش فشار وارده بر گوش از صحبت کردن با صدای بلند جلوگیری کند.

ویژگی Adaptive EQ

بر اساس ادعاهای شرکت اپل در اپل ایرپاد پرو از درایور و آمپلی فایرهای جدیدی استفاده شده که موجب تضمین کیفیت و بهبود صدا نسبت به مدل های قبلی شده است. اما در افزایش کیفیت صدا یک ویژگی دیگر با نام Adaptive EQ نقش دارد. این قابلیت به وسیله ی تنظیم  فرکانس های صوتی با نرخ 200 بار برثانیه موجب بهتر شنیده شدن صدا ها می گردد. تیزر رسمی آن را در زیر می توانید مشاهده کنید:

قیمت اپل ایرپاد پرو

این محصول هم اکنون با قیمت 250 دلار در سایت اپل به فروش می رسد. اما نکته ی جالب توجه این است که شرکت اپل اعلام کرده است که اگر یکی از گوش های ایرپاد خود را گم کردید با پرداخت تنها 3 دلار می توانید آن را تهیه کنید. صحت این موضوع هنوز قطعی نیست ولی اپر شرکت اپل به این گفته ی خود عمل کند، قطعا استقبال خوبی از این محصول خواهد شد. در مقاله ای مجزا یم توانید میزان فروش ایرپاد در سال 2018 را مشاهده کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن