بازی ویندوزدانلود

دانلود بازی “مهمانی بره ناقلا در آخرالزمان” برای کامپیوتر

فیلم سینمایی سرخ پوست

بازیHome Sheep Home Farmageddon Party Edition درسبک بازیهای ماجرایی است

این بازی ساخت کمپانی Outright Games Ltd و در سال 2019 برای کامپیوتر عرضه شده است. اگر شما نیز از دوست‌داران انیمیشن محبوب بره ناقلا باشید، احتمالا تجربه نسخه کامپیوتری این بازی نیز برایتان سرگرم‌کننده و جذاب خواهد بود. در نسخه جدید این بازی، شما باید به بره ناقلا و دوستانش کمک کنید که سفری حماسی را در خیابان‌های لندن و یا انتقال عجیب و غریب به نقاط گوناگون فضا تجربه کنند! آن‌ها به دنبال مسیر بازگشت به خانه و علف‌های سرسبز هستند؛ حال شما وظیفه دارید که با حل معما و پازل‌های بازی، کاراکترهای دوست‌داشتنی بازی را به هدفشان برسانید.

شما میبایست با هدایت تک تک گوسفندان آنها را از انواع موانع عبور داده و به سمت انتهای مرحله هدایت کنید . باید به این نکته هم توجه داشته باشید که از توانایی هر کدام از گوسفندان میتوانید استفاده ی مفیدی داشته باشید ! مثلا : Timmy که کوچک ترین عضو گروه است ! میتواند از باریکترین راهها عبور کرده و حتی بر روی آب شناور مانده و به شما برای گذر از مراحل کمک کند ، Shirley که اصلی ترین شخصیت بازی می باشد ، دارای جثه متوسطی است و میتواند پرش های بلندی انجام دهد .

و در نهایت کارکتر دوست داشتنی ما ! یعنی Shaun با بهره گیری از جثه بزرگش میتواند اجسام سنگین را جابجا کند ، و نقش ویژه ای در موفقیت شما در بازی ایفا خواهد کرد . این بازی فکری و زیبا ، میتواند شما را ساعت ها سرگرم نماید . با توجه به کارتونی بودن بازی ، می تواند هدیه مناسبی برای کودکان و یا نوجوانان شما دوست داران پیشتازتک باشد . امیدواریم از این بازی زیبا لذت ببرید .

خصوصیات بازی مهمانی بره ناقلا

  • دارای معما های مختلف و پازل های جذاب
  • هدایت تک تک گوسفندان برای عبور از موانع
  • استفاده از قابلیت های منحصر بفرد از گوسفندان
  • گیم پلی کارتونی و جذاب

در زیر میتوانید ویدئوای کوتاه از محیط این بازی محبوب را مشاهده نمایید

مشخصات

نام فارسی : مهمانی بره ناقلا
نام انگلیسی: Home Sheep Home Farmageddon Party Edition
حجم فایل: 190 مگابایت
پلتفرم: Windows

برچسب ها