آموزشپیشنهاد سردبیر

تشخیص دسته اصلی و فیک ps4

فیلم سینمایی سرخ پوست

اکثر ما هنگام خرید تجهیزات الکترونیکی به کیفیت و قیمت توجه داریم اما تشخیص محصول اصل و فیک کار ساده ای نیست. با دانستن اطلاعات کاربردی می توانید این کار را بسیار آسان کنید. در این نوشتار سعی داریم تا به شما نکاتی را معرفی کنیم تا بتوانید به تشخیص دسته اصلی و فیک ps4 بپردازید.

تشخیص دسته اصلی و فیک ps4 پیش از خرید

پیش از آن که اقدام به خرید دسته برای ps4 کنید، باید بدانید که جعبه و بسته بندی دسته ی اصلی چگونه است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، بر روی جعبه اصلی تمامی واژگان به زبان انگلیسی و با املای صحیح نوشته شده است. در مقابل دسته های فیک و جعلی دارای نوشته هایی به زبان های دیگر مانند چینی هستند.

تشخیص دسته اصلی و فیک ps4

تشخیص دسته اصلی و فیک ps4 پس از خرید

اگر دسته بازی کارکرده و دست دوم میخواهید بخرید بهتر است پیش از پرداخت مبلغ موارد زیر را در آن ازمایش کنید. حتی اگر دسته ی شما نو باشد احتمال آن که فیک باشد، وجود دارد.

چراغ شارژ

زمانی که دسته های ps4 را به شارژ می زنید، چراغ رنگی آن روشن می شود. در دسته های اصلی این چراغ تا زمانی که شارژر را قطع کنید، روشن خواهد ماند اما در دسته های فیک این چراغ پس از مدت کوتاهی و درحالی که شارزر هنوز به آن متصل است، خاموش می شود.

تشخیص دسته اصلی و فیک ps4

وضعیت دکمه ها و استیک

در نگاه کلی و اولیه دسته باید فاقد هرگونه ناهمواری و ایراد باشد. وضعیت دکمه ها هم به راحتی قابل آزمایش است. تمامی دکمه ها باید به راحتی و بدون وارد کردن فشار زیاد کار کنند. هم چنین ضخامت و اندازه ی دکمه های دسته های فیک بزرگتر از حالت عادی است. در آخر هم باید توجه داشته باشید ارتفاع دکمه ها زیاد نباشد. زیرا در دسته های فیک دکمه ها برجسته تر هستند.

استیک نیز باید به راحتی حرکت کند و جنس آن نیز باید نرم باشد و سطحی هموار داشته باشد. در صورتی که استیک را حرکت می دهید باید به سرعت به موقعیت اولیه ی خود باز گردد.

تشخیص دسته اصلی و فیک ps4
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن