پیشتازتک پلاسدنیای خودرو

Elon پیشنهاد Rosberg برای راندن مدل S تسلا در رویداد The Ring را قبول کرد.

فیلم سینمایی سرخ پوست

داستان مجله road & track  با این جمله از سخنگوی شرکت تسلا اپدیت شد: ” تسلا مفتخر است که هفته آینده در رویداد تست ماشین Industry Pool در نوربورگ رینگ شرکت کند. همکاری ما با نوربورگ رینگ تایید شده و قرارداد آن امضا گردیده است.”

رویداد Industry Pool جایی است که سازندگان و تامین کنندگان ماشین می توانند به راحتی اتوموبیل هایشان را تست کنند. البته در مراحل این رویداد مرحله مجموع زمان دور ها وجود ندارد.

به نظر می رسد که elon musk برای راندن ماشین تسلا مدل S در نوربورگ رینگ یک راننده مناسب و عالی خواهد داشت. اما به شرطی که حرف های این چند روز میلیاردر های جهان درست از آب در بیاید.

هفته گذشته elon musk توئیتی منتشر کرد که نوشته بود تسلا ماشین مدل S خود را به مسابقات Green Hell میفرستد – که احتمالا دلیل این کار رو در رو شدن با ماشین جدید کمپانی پورشه یعنی Taycan است.- راننده بازنشسته تیم مرسدس در مسابقات فرمول یک، Nico Rosberg، به توییت او جواب داد و پیشنهاد داد که رانندگی ماشین تسلا را او به عهده بگیرد.

البته که elon musk هم این پیشنهاد را قبول کرد. می توانید توییت های منتشر شده را در تصویر زیر ببینید.


مدل S تسلا

Rosberg از elon سوال کرد که آیا این هفته در Frankfurt motor show شرکت می کند یا خیر که elon  هنوز جوابی به او نداده است. البته ممکن است در  pvبا هم دیگر صحبت کرده باشند که ما از این قضیه خبر نداریم.

حمایت rosberg از ماشین های مناسب محیط زیست چیز جدیدی نیست. همچنین قهرمان فرمول 1 در مسابقات فرمول E هم سرمایه گذاری کرده است. روش زندگی او به سمت ساخت یک آینده مناسب و قابل تحمل پیش می رود. با در نظر گرفتن همه اینها تعجبی ندارد که rosberg به راندن ماشین تسلا مدل S علاقه داشته باشد.

فقط یک مشکل وجود دارد.  گزارش اخیری که  مجله road & track منتشر کرده نشان می دهد که تسلا به طور رسمی آمار زمان حدودی به پایان رساندن مسیر را اعلام نکرده است. باید دید musk چگونه با این مشکل کنار می آید. باید صبر کنیم و ببینیم که آیا musk و rosberg با همدیگر می توانند از پس این مشکل بر بیایند یا خیر.

اگر rosberg پشت ماشین تسلا مدل S بنشیند مطمئنا شاید یک رالی جذاب و مهیج خواهیم بود. تنها مانع این اتفاق این است که تسلا کار دیگری انجام دهد و rosberg را انتخاب نکند.

منبع
Elon Accepts Nico Rosberg’s Offer To Drive Model S On The ‘Ring [UPDATE]
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن