بازی آیفونبازی اندرویددانلود

دانلود بازی اکشن و زیبای “سیاه چال مرگبار” (Restless Dungeon)

فیلم سینمایی سرخ پوست

سیاه چال مرگبار یک بازی نقش آفرینی بسیار جذاب و خوش ساخت است

همانطور که از عنوان اش مشخص است، یک بازی Rougelike در سبک گیم پلی Hack n Slash می باشد. بازی های Rougelike به بازی های سبک نقش آفرینی میگویند که در آن شخصیت اصلی بازی غالباً با سلاح های شمشیر مانند به سلاخی دشمنان بپردازد! این بازی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در آن شاهد زد و خوردهای بسیار به همراه مبارزات نفس گیر و پر تنش هستیم.

لازم به ذکر است که این بازی نه خط داستانی خاصی دارد و نه مراحل پشت سر هم! بلکه سبک این بازی به صورت بی پایان می باشد. این یعنی خبری از انجام مأموریت و دنبال کردن مراحل نیست بلکه باید روی نابود کردن دشمنان و تلاش برای بقاء خودتان تمرکز کنید! اما نکته جالب تر آن این است که شما در هر بار اجرای بازی، یک شرایط جدید را تجربه می کنید.

داستان بازی

این قابلیت به خاطر وجود یک سیستم حرفه ای با عنوان Randomly Generated Dungeon معرفی شده است که طی آن در هر اجرای جدید، یک سیاه چال با ویژگی های جدید به صورت تصادفی ساخته می شود. این بازی دارای چندین شخصیت و قهرمان است که می توانید با کسب امتیاز و پول آن ها را آنلاک کنید تا ازتواتمندی ها و قابلیت های هرکدام استفاده کنید

شما به یک سیاه چال بزرگ، مخوف و شیطانی سفر می کنید و در نقش شخصیت اصلی، باید با سلاح در دست خود به سراغ دشمنان بروید و آن ها را سلاخی و نابود سازید. دشمنان شما موجودات گوناگونی از گابلین ها و اُرک ها گرفته تا ارواح و انسان های شرور در لباس شوالیه ها هستند. در بازی سیاه چال مرگبار شما باید شخصیت اصلی خودتان را از چند طریق قدرتمند کنید. یکی از این روش ها پیدا کردن سلاح های سهمگین و قوی است. همچنین می توانید با به دست آوردن مهارت ها و نیروهای ویژه، دشمنان خود را راحت تر از بین ببرید.

مشخصات بازی Randomly Generated Dungeon

  • جنگ با از گابلین ها و اُرک ها گرفته تا ارواح و انسان های شرور در لباس شوالیه ها
  • یافتن سلاح های سهمگین و پرقدرت و کسب مهارت ها و نیروهای ویژه برای نابود کردن راحت تر دشمنان
  • طراحی سیستم خارق العاده ای برای نبردها و کومبوها
  • استفاده از سلاح های گوناگون مانند شمشیر، تبر، نیزه و …
  • طراحی های سه بعدی در کنار گرافیک فانتزی
  • گیم پلی بسیار عالی و روان

مشخصات

نام: Randomly Generated Dungeon

شماره نسخه: 1.20

حجم فایل اصلی: 61 مگابایت

حجم فایل مود: 62 مگابایت

پلتفرم: Android/IOS
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن