بازی آیفونبازی اندرویددانلود

دانلود بازی فکری/پازلی جذاب دستکاری زمان (Causality)

فیلم سینمایی سرخ پوست

دستکاری زمان بازی جالب و متفاوتی در سبک پازلی و فکری است

این بازی نگرشی جالب و منحصر به فردی به بازی های پازلی و فکری بخشیده است که در آن باید با دستکاری زمان و عقب بردن آن، معماها و پازل ها ی بازی را حل کنید. با این کار می توانید روند اتفاقات درون بازی را تغییر داده و در هر بار تغییر دادن زمان، یک روند متفاوت و تازه بسازید! در بازی Causality شما وظیفه دارید تا در دنیای بیگانگان به چند فضانورد که در این مکان گیر افتاده اند کمک کنید تا مسیر خود را برای رسیدن به نقطه پایان در هر مرحله جایی که امنیت آن ها تأمین می شود پیدا کنند.

برای این کار باید در زمان سفر کنید و چیزهایی که باعث تهدید این فضانوردان می شود را شناسایی کرده و با عقب بردن زمان، به نحوی حرکات و انتخاب هایتان را تعیین کنید که کاراکترهای بازی با این تهدیدات مواجه نشوند. تهدیداتی که از آن صحبت می کنیم، چیزهایی مثل افتادن در چاله های فضایی (بیرون رفتن از مسیر حرکتی)، برخورد با موانع مرگبار مثل دشمنان و بیگانگان و یا دزدیده شدن توسط هیولاهای هشت پا مانند است! در هر مرحله شما با لحظات سختی رو به رو می شوید و این شما هستید که باید با انتخاب و زمان بندی های صحیح، از به خطر افتادن فضانوردان پیشگیری کنید.

چند نکته تکمیلی در مورد بازی

سبک طراحی های بازی Causality بسیار ساده و در عین حال جالب و قابل توجه است. مراحل بازی روی یک پلتفرم معلق صورت می گیرد که روی آن چندین خانه مربعی تعبیه شده است. فضانوردان از قسمتی از این پلتفرم وارد صفحه می شوند و شروع به دویدن می کنند. در بعضی از مسیرهای متقاطع که فضانوردان در حال نزدیک شدن به آن ها هستند امکان تغییر جهت حرکت به 4 طرف اصلی ممکن است

شما باید بسیار سریع این خانه ها را تغییر جهت دهید تا مسیر حرکت فضانوردان نیز عوض شود. اما تهدیداتی که در مسیر شما قرار دارند کار را خیلی سخت می کنند بنابراین باید در مواقع خاص از قابلیت سفر در زمان استفاده کنید و زمان را چند ثانیه به عقب ببرید تا بتوانید این بار جلوی آن تهدیدات را بگیرید. کار شما این است که از همین طریق هر فضانورد را به سمت نقطه خروجی هدایت کنید. با رساندن همه فضانوردان به نقطه امن خروجی آن مرحله به پایان خواهد رسید.

اما چالش دیگری هم در Causality وجود دارد! هر فضانورد یک لباس با رنگی خاص دارد. محل خروج هرکدام از آن ها با رنگ مشابه تعیین شده است و شما باید هر فضانورد را به سمت نقطه ای ببرید که همرنگ لباسش است!خصوصیات بازی Causality

  • سفر به گذشته و مشاهده تغییر و تحولات
  • شامل سطوح مختلف برای کسب امتیاز
  • هدایت فضانوردان به در های خروجی
  • گیم پلی جذاب بازی
  • داستان دوست داشتنی
  • گرافیک خوب و مناسب

مشخصات

نام: Causality

شماره نسخه: 1.4.1

حجم فایل 84 مگابایت:برای دستگاه های ARM

حجم فایل 86 مگابایت:برای دستگاه های64 ARM

پلتفرم: Android/IOS
فایل مخصو پردازنده های  ARM64


فایل مخصو پردازنده های  ARM


برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن