اخبار موبایلتکنولوژیموبایل

کاربران پیکسل به زودی قادر خواهند بود تلفن خود را سفارشی کنند

فیلم سینمایی سرخ پوست

وقتی در اوایل همین هفته گوگل پیکسل  2 XL خود را به اندرید 10 آپدیت کردیم متوجه شدیم که چیز جدیدی در منو وجود دارد. جلوی آیکونی که شبیه به فرچه نقاشی است نوشته شده بود ” پیکسل خود را سفارشی کنید”. و در زیر این عنوان نوشته شده بود ” ساعت ها، صفحه نمایش ها و استایل های مختلف را امتحان کنید”. هرچند، وقتی روی این عنوان زدیم به صفحه ی وال پیپر ها منتقل شدیم. هیچ ساعت و یا هیچ تم مختلفی برای انتخاب کردن وجود نداشت.


پیکسل

اگرچه، XDA اپلیکیشن جدیدی به نام “ThemePicker”  منتشر کرده است که احتمالا روی پیکسل به نام “تم های پیکسل” شناخته می شود. این برنامه پنهان توسط MSF Jarvis که اعانه دهنده ی شناخته شده ی XDA است، کشف شده است. ظاهرا، این برنامه پس از نصب تحت عنوان ” استایل ها و تصاویر صفحه” در صفحه ی اپلیکیشن ها نمایش داده می شود.


پیکسل


پیکسل

کدها نشان می دهند کاربران می توانند تصویر ساعت را روی صفحه قفل یا صفحه نمایش گوشی سفارشی سازی کنند، می توانند تصویر صفحه ی قفل و صفحه نمایش را شخصی سازی کنند و همچنین اندازه شبکه بندی لانچر پیکسل را نیز تغییر دهند.

یک لینک که توسطluca020400 که توسعه دهنده شناخته شده ی XDA است، به یک البوم عکس گوگل منتهی می شود که شامل تصاویر صفحه متعدد است، یکی از این تصاویر نشان میدهد که چگونه می توان صفحه نمایش را فرمت در آیکون های 3*3 و 4*4 و 5*5 تنظیم کرد. علاوه بر این، سه تم از پیش نصب شده نیز توسط این اپلیکیشن وجود دارد:

  • مداد رنگی: ضربه(تاکید)های بنفش، فونت های Arbutus و ایکون های مدور/به شکل اشک
  • کولاژ: ضربه های سبز، فونت Arvo and Lato و آیکون های توپر
  • خاکستری: ضربه های مشکی، فونتRubik و آیکوت های گرد/گردابی

تصاویر همچنین نشان می دهند که برای تنظیم ساعت نیز 4 حالت وجود دارد، حالت پیش فرض یا اعداد دیجیتالی، حالت حبابی، ساعت به شکل خط کشیده و ساعتی که زمان را بصورت نوشته نشان می دهد.


پیکسل

از آنجا که این برنامه هنوز منتشر نشده است، گوگل می تواند در رویداد بعدی خود که ماه آینده است این برنامه را منتشر کند. و حتی پس از آن،اپلیکشن تم های پیکسل می تواند روی پیکسل 4 و همچنین  با اپدیت هایی برای مدل های قدیمی تا قبل از پایان سال آغاز به کار کند .


منبع
Pixel users will soon be able to customize their phone
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن