بازی آیفونبازی اندرویددانلود

Sally’s Spa – بازی تفننی و سرگرم کننده سالن زیبایی سالی

فیلم سینمایی سرخ پوست

Sally’s Spa – سالن زیبایی سالی عنوان یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های تفننی است که توسط استودیو بازی سازی GamesCafe با قیمت 2.99 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است.

اگر از علاقه مندان و طرفداران بازی های مدیریتی هستید پیشنهاد می کنیم Sally’s Spa را به هیچ عنوان از دست ندهید! اولین بار با “سالی” در بازی Sally’s Salon آشنا شدیم. اکنون سالی آمده است تا باری دیگر فرانشایز خودش را مدیریت کند و شما وظیفه دارید در این راه به او کمک کنید. از لحاظ گیم پلی، Sally’s Spa بسیار ساده است و مکانیزم آن پیچیدگی خاصی ندارد.

هدف اصلی شما در این بازی این است که نیاز های مشتریان سالن زیبایی را تأمین کنید و آنها را به محل های مشخص شده بفرستید تا سالی بتواند سرویس های خدماتی مختلفی شامل ماسک صورت، سنگ داغ درمانی، ماساژ، لاک ناخن، حمام، اصلاح موی سر، و … را به آنها ارائه کند. تمام کار ها را باید در یک مرحله انجام دهید و هر مرحله در واقع یک روز محسوب می شود. با راضی نگه داشتن مشتریان (که به صورت تعدادی قلب مشخص می شود) می توانید پول دریافت کنید و سالن زیبایی را گسترش دهید.Previous
Next

در بازی Sally’s Spa در ابتدا محل هایی که می توانید به مشتریان تان خدمات بدهید محدود هستند اما در ادامه می توانید از پولی که به دست آورده اید استفاده کنید و علاوه بر به روز رسانی و ارتقاء محل های خدماتی فعلی، محل های خدماتی جدید خریداری کنید؛ همچنین می توانید برای سالی لباس های جدید خریداری کنید تا بتواند سریع تر حرکت کند و بهتر خدمات رسانی کند؛ دستگاه قهوه ساز، مجله های مختلف، و عود خریداری کنید تا مشتریانی که در صف انتظار هستند سرگرم شوند و صبر بیشتری داشته باشند؛ دستیار جدید استخدام کنید تا بتوانید بخشی از کار ها را به آنها واگذار کنید و درآمد بیشتری داشته باشید.

Sally’s Spa

نام انگلیسی:Sally’s Spa

 : , ios  :  4.1 and up
نسخه : v 1.0.364
حجم : 66 مگابایت
منبع : پیشتاز تک

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن