کنسول های بازیکنسول و بازی

تصویر جدید منتشر شده از Cyberpunk 2077 یکی از باس فایت های این بازی را نشان می دهد

فیلم سینمایی سرخ پوست

بعد از معرفی جدیدترین ساخته استودیو CD Projekt در جریان رویداد E3 2019، این شرکت رویه بسیار محتاطانه ای را در رابطه با افشای هرگونه اطلاعات از گیم‌پلی بازی در پیش گرفته است و حتی در رویداد مذکور دموی گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 پشت در‌های بسته به نمایش گذاشته شد. اما حال استودیوی سی دی‌پراجکت به تازگی تصویر جدیدی از گیم‌پلی این بازی را به اشتراک گذاشته است.

استودیوی سی‌دی پراجکت به تازگی تصویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 در توییتر خود به اشتراک گذاشته که به نظر می‌رسد این تصویر بخشی از همان دموی گیم‌پلی بازی باشد که طی رویداد E3 2019، پشت درهای بسته به نمایش گذاشته شد. این تصویر مربوط به یکی از باس‌فایت‌های بازی است و باس مورد نظر حداقل از نظر ظاهری و با توجه به چکش بزرگی که در دست دارد، بسیار تنومند و خوف‌ناک به نظر می‌رسد.


EBNwGiJXUAEaHtK

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین سال ۱۳۹۹ (۱۶ آپریل ۲۰۲۰) برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همان طور که می‌دانید بازی Cyberpunk 2077 در رویداد Gamescom 2019 حضور دارد و قرار است استودیوی سی‌دی پراجکت طی این رویداد، گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 را به صورت زنده برای عموم کاربران به نمایش بگذارد.

منبع
گیمفا
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن