کنسول های بازیکنسول و بازی

S.T.A.L.K.E.R. 2 احتمالا در رویداد گیمزکام 2019 حضور دارد

فیلم سینمایی سرخ پوست

بعد از قرار دادن تصاویر جدید از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 توسط دنیس رادی طراح مراحل بازی در شبکه های اجتماعی، حضور این عنوان در رویداد Gamescom 2019 قوت گرفت.

تا به این لحظه هیچ گونه اطلاعات مشخصی از بازی STALKER 2 در دسترس نیست و پس از معرفی اولیه بازی، مدتی روند توسعه S.T.A.L.K.E.R. 2 متوقف شد تا اینکه استودیو GSC Game World مجددا بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 را معرفی کرد که در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. بااین‌حال احتمال دارد در نمایشگاه گیمزکام 2019، شاهد حضور این عنوان باشیم.

دنیس رادی، طراح مراحل S.T.A.L.K.E.R. 2، تصویر جدیدی را از خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده بود که نشان می‌داد وی یک لباس با طرح S.T.A.L.K.E.R. 2 پوشیده است. همچنین در توضیحات عکس نوشته شده بود که برای حضور در گیمزکام آماده است. در ادامه شخصی از وی پرسیده بود که آیا این بازی در Gamescom 2019 حضور دارد یا خیر که دنیس رادی با یک ایموجی «سکوت کردن» جواب او را داده بود. بااینکه عکس مورد نظر مدتی بعد از حساب کاربری دنیس رادی پاک شد.


Stalker 2 Gamescom

قطعا حضور S.T.A.L.K.E.R. 2 در نمایشگاه امسال می‌تواند مورد هیجان‌انگیزی باشد تا کاربران بتوانند اطلاعات بیشتری را از این بازی آخرالزمانی کسب کنند. بااین‌حال باتوجه‌به عرضه بازی در سال ۲۰۲۱، شاید تیم سازنده تنها یک تیزر را برای بازی درنظر گرفته باشد و محتویات اصلی، در نمایشگاه‌های آینده نمایش داده شوند. بااین‌تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم GSC Game World چه مواردی را برای کاربران خود درنظر گرفته است.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن