بازی آیفونبازی اندرویدبازی و اپلیکیشن

دانلود بازی زیبا و هیجان انگیز هایپر کریسمون (Hyper Crimson)

Hyper Crimson یک بازی جذاب و مهیج در سبک بازی های آرکید میباشد

Hyper Crimson از آن بازی های بینظیر میباشد که در همان تجربه اولی که از این بازی دارید به کلی معتادش می شوید! این بازی گرافیکی وحشتناک یا یک گیم پلی پیچیده ندارد اما، با گرافیکی ساده که رنگ قرمز تنها زینت بخش آن است شما را جذب خود می کند. گیم پلی اش هم آن قدر ساده است که یک بچه هم می تواند از بازی کردن با آن لذت ببرد (منظور یاد گرفتن این است که چگونه بازی را تجربه کند وگرنه بازی بعضی اوقات بسیار سخت می شود)،

گیم پلی Hyper Crimson تنها در لمس کردن خلاصه شده است ؛ شما باید برای به چپ و راست هدایت کردن سفینه جنگی خود نقطه های مشخصی از صفحه را لمس کنید. همین طور گیم پلی بازی بسیار روان است اما اگر بخواهید میتوانید گزینه Hyper Mode را انتخاب کنید که گرافیک بازی را بهبود می بخشد. خود بازی هشدار داده که ممکن است انتخاب این گزینه منجر به لگ زدن بازی شود.

موسیقی مهیج این بازی بزرگترین نقطه قوت آ می باشد که همراه با ریتم بازی، آدرنالین را دیوانه وار در مغزتان ترشح می کند. و میتوان گفت موسیقی بازی واقعا یک سطح بالاتر از خود بازی قرار دارد و آن قدر زیباست که دوست دارید اصلا بازی کردن را کنار بگذارید و تنها موسیقی را گوش کنید.

خصوصیات بازی Hyper Crimson

در زیر میتوانید تریلر این بازی را مشاهده فرمایید

مشخصات

نام:Hyper Crimson

شماره نسخه: 1.0.12

حجم فایل: 22 مگابایت

پلتفرم: Android/IOS

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن