پیشتازتک پلاسمالی و اقتصادی

جهش 11 پله ای هواوی در فهرست Fortune 500

فیلم سینمایی سرخ پوست

در فهرست جدید فورچن ۵۰۰ برای سال ۲۰۱۹، هواوی باهمه ی فشار‌های بین‌المللی توانسته جهش ۱۱‌پله‌ای را تجربه کند.

فهرست رتبه بندی Fortune 500

فهرست Fortune 500 رتبه‌بندی معتبر جهانی برپایه درآمد و سود شرکت‌های سراسر دنیا می باشد که تمرکز اصلی آن بر مقایسه‌ی شرکت‌ها از لحاظ گستردگی تجارت قرار دارد. رتبه‌بندی Fortune 500 می‌تواند یک شاخص مهم برای بیان ابعاد قدرت، حجم تجارت و نیز پیشرفت یک شرکت در عرصه‌ی بین‌المللی باشد.

نحوه رتبه بندی سالانه Fortune

فهرست سالانه فورچن بر مبنای کل درآمد طی دوازده ماه گذشته می باشد و از سال ۱۹۹۰ تا‌به‌ حال، این فهرست هرسال به‌روزرسانی دریافت می‌کند. فهرست فورچن در ابتدا متعلق به شرکت‌های صنایع سنگین خصوصی و عام در تولید، معدن و انرژی بود ولی در نهایت به همه‌ی ابعاد اقتصادی توسعه یافت.

رتبه بندی فهرستFortune در سال 2019

اکنون این فهرست برای سال ۲۰۱۹ به‌روزرسانی شده است و تغییرات قابل‌توجهی را نشان می‌دهد. براساس رتبه‌بندی اخیر، ازمیان ۵۰۰ شرکت برتر دنیا، ۱۱۹ شرکت در چین حضور دارند. این رقم نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت شگرفی را تجربه کرده است؛ زیرا اکنون تعداد شرکت‌های پردرآمد چینی ازنظر تعداد با شرکت‌های آمریکایی که تعداشان به ۱۲۱ می‌رسد،  فاصله‌ی بسیار کمی دارند. نکته‌ی مهم درباره‌ی این فهرست، قرارگیری ۳ شرکت چینی درمیان ۱۰ شرکت برتر فهرست فورچن ۵۰۰ می باشد.

صعود هواوی در فهرستFortune

در فهرست جدید عملکرد هواوی به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان مشهور گوشی‌های هوشمند اهمیت زیادی دارد. هواوی در سال ۲۰۱۹ میلادی توانسته با ۱۱ پله صعود، به رتبه‌ی ۶۱ ارتقاء پیدا کند؛ این رتبه در برابر با سال ۲۰۱۷ رشدی ۶۸پله‌ای را تجربه کرده است. جایگاهی که هواوی در سال ۲۰۱۹ به آن دست یافته، به لطف افزایش ۲۲ درصدی میزان درآمد و همچنین افزایش ۲۷.۵ درصدی سود نقطه سر‌به‌سر سالیانه‌ی این شرکت می باشد.

زمینه ریچارد یو، مدیرعامل هواوی می‌گوید:

رشد و جهش پی‌‌در‌پی ما در فهرست فورچن ۵۰۰ نشان‌دهنده موفقیت‌های مستمر هواوی در سال ۲۰۱۹ است. تعهد ما به ارائه‌ی آخرین فناوری‌‎ها به مشتریا‌نمان با تمرکز خاص بر نوآوری‌هایی به‌دست آمده که حاصل سرمایه‌گذاری و توجه ویژه به بخش تحقیق‌و‌توسعه شرکت بوده؛ چنین موضوعی ما را در جایگاهی قرار می‌دهد تا از رکوردهای موفقیت‌آمیز خود خرسند باشیم.


پیشرفت هواوی در فهرست فورچن از سال ۲۰۰۹ تابه‌امروز

رتبه های دریافتی هواوی از سوی brandZ

چندی پیش و در سال جاری میلادی، هواوی از سوی BrandZ موفق به کسب رتبه‌ی چهل‌وهفتم در فهرست ۱۰۰ شرکت مهم دنیا شد؛ شاید از مهم‌ترین عوامل دستیابی به رتبه‌ی مذکور، تولید گوشی‌های هوشمند مانند پی ۳۰ پرو باشد که مجموعه‌ای از بهترین فناوری‌های نوآورانه را در بخش دوربین به کاربران ارائه داد. در کنار آن، شرکت هواوی توانست با معرفی گوشی میت ایکس و همچنین نسخه‌ی 5G میت ۲۰ ایکس موفقیت‌های چشمگیری را در زمینه‌ی گوشی‌های هوشمند به دست آورد.

منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن