آموزشآموزش تلفن همراه / تبلت

تغییر موزیک تماس گوشی اندرویدی

فیلم سینمایی سرخ پوست

عوض کردن موزیک زنگ خور از جمله تغییراتی است که پس از مدتی که از گوشی استفاده می کنید میل به دستکاری و تغییر آن داشته باشید.

اگر با نحوه تغییر موزیک زنگ خور گوشی اندرویدی آشنایی ندارید، لطفا تا پایان این پست کوتاه با ما همراه باشید که تمامی مراحل آن را بصورت تصویری خدمت شما آموزش خواهیم داد.

خب، برای شروع کار، به Settings گوشی اندرویدی تان وارد شده و از بین تنظیمات به Sounds And notifications وارد شوید.

سپس مطابق شکل زیر به Ringtone وارد شوید.

با وارد شدن به این تنظیم، به یک فرم دو گزینه ای می رسید، تنظیمات Notification برای تنظیم زنگ دریافتهایی مثل SMS می باشد و Ringtone هم برای تنظیم موزیک زنگ خور گوشی است.

حالا مطابق شکل زیر می توانید یکی از این موزیک های موجود در گوشی را برای زنگ خور انتخاب کنید. ولی چنانچه هیچکدام از موزیک ها را نپسندید و تمایل به بارگذاری موزیکی غیر از این مواردی که در این لیست معرفی شده اند، دارید، از قسمت آخر لیست، Add Ringtone را لمش کنید. بدین ترتیب به هم به حافظه داخلی گوشی و هم به One Drive برای بارگذاری موزیک زنگ خور دسترسی خواهید داشت.

چنانچه هیچ کدام از موزیک های لیست را پسند نکردید و Add Ringtone را لمس کردید، با تصویر شکل زیر مواجه می شوید که در پاراگراف قبلی این دو مورد را توضیح دادیم.
اولی به حافظه گوشی و محلی که موززیک ها در آن ذخیره شده اند و به فضای ابری Onedrive گوگل دسترسی خواهید داشت. شما به احتمال خیلی زیاد موزیک را در حافظه گوشی ذخیره کرده اید که اگر چنین است مطابق شکل زیر Sound Picker را انتخاب کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن