پیشتازتک پلاسعلم و دانش

کشف ساختمان‌های پیچیده بیگانگان در عطارد

محققان مدعی یافتن سازه و ساختمان‌های پیچیده در فضا شده‌اند. اینطور که پیداست، اخیرا ساختمان های بیگانگان را در عطارد و از طریق تصاویر ناسا پیدا کرده اند.

زندگی بیگانگان در سیارات

همه ما اطلاعاتی درباره زندگی بیگانگان در سیارات شنیده‌ایم و در این رابطه فکر کرده‌ایم؛ برخی افراد بر این باورند که پایگاه‌های بیگانگان در ماه و حتی در مریخ هم وجود دارد. ناسا همواره در حال یافتن بیگانگان در فضا بوده و تلاش می‌کند نشانه‌هایی از آن‌ها در سیاره‌های مختلف به دست آورد. در حال حاضر یکی از محققانی که در زمینه یوفوها فعالیت دارد، مدعی‌ست که اطلاعات غیرقابل انکاری در زمینه زندگی بیگانه‌ها در عطارد در اختیار دارد که نشان‌دهنده پایگاه بیگانگان در فضا است؛ او یک ویدیو هم در این رابطه در یوتیوب منتشر کرده است.

نظریه اسکات وارینگ در باره زندگی بیگانگان در سیارات

اسکات وارینگ (Scott Waring)، نظریه‌پرداز معروف وب سایت ET Database مدعی‌ست ساختارهایی را در عطارد یافته که شباهت بسیاری به ساختمان دارد. او مدعی است که این سازه‌ها، ساختمان می باشند و به نظر می‌رسد این مسئله به خوبی وجود بیگانگان در فضا را نشان می‌دهد.

اسکات وارینگ چگونه ادعای خود را اثبات می‌کند؟

دلیل اصلی اسکات را می‌توان تصویری تازه از عطارد دانست که در وب سایت ناسا منتشر شده است. اینطور که پیداست، او تصاویر را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و توانسته ساختمان‌هایی را در عطارد شناسایی کند.اسکات توانست یافته‌های خود را در یک ویدیو نمایش دهد، همچنین مدعی‌ست که سازه‌های مشابهی هم در سراسر سیاره وجود دارند. او با بزرگنمایی روی تصاویر توانست ساختار آبی و بنفشی را روئیت کند که معتقد است، هندسه آن فقط توسط انسان ساخته می‌شود.

همچنین بخوانید  معدنکاری سنگ‌های موجود در فضا با استفاده از باکتری‌ها

اسکات در ویدیوی منتشرشده اظهار داشت:

دیوارهای دو طرفه را مشاهده کنید؛ در حقیقت این دهانه توسط مهندسین یا افرادی به منظور ایجاد عایق یا حفاظت ایجاد شده است.

ساختمانهایی به رنگ بنفش در عطارد

اسکات وارینگ در ادامه فایل ویدیویی به شوخی می‌گوید که شاید دلیل به کارگیری رنگ بنفش برای ساختمان، وجود یک شاهزاده باشد! وارینگ نشان می‌دهد که علاوه بر ساختارهای بنفش و آبی، ساختارهایی شبیه قلعه هم در برخی نقاط وجود دارد. هنگامی که او بر روی ساختار قلعه زوم می‌کند، می‌توان رنگ‌هایی همانند رنگین کمان را دید، اما چرا چنین ساختمان‌هایی وجود دارند؟

موفقیتهای اسکات در کشف پایگاه بیگانگان

این اولین بار نیست که اسکات موفق به کشف یک پایگاه بیگانه یا شواهدی از زندگی در فضا شده است. بر اساس اطلاعات موجود، اسکات وارینگ در 4 ژوئن (14 خرداد) سال 2019 میلادی هم موفق شد ساختمان‌های بیگانگان را در قسمت تاریک ماه، علی‌الخصوص قسمت برونو (Giordano Bruno crater) پیدا کند. اسکات وارینگ کشف خود را در یکی از ویدیوها به خوبی شرح می‌دهد و دلایلی مانند زاویه ساختمان‌ها و سقف بازتاب‌کننده را نمایش می‌دهد.

جزئیات اکتشافات وارینگ

بیشتر اکتشافات وارینگ در رابطه با بیگانگان مربوط به کره ماه می باشد؛ او توانسته برج‌هایی با بلندی 3 مایل و مراکز زیرزمینی با ورودی‌هایی که قابل مشاهده می باشند را پیدا کند. بد نیست بدانید که کلیه اکتشافات اسکات شامل تصاویری می‌شوند که از ناسا تهیه شده‌اند.

یکی دیگر از اکتشافات اسکات وارینگ را می‌توان مربوط به بخش جنوبی سرس (Ceres) دانست. اسکات معتقد بود که زندگی بیگانگان در سرس برخلاف کره ماه که متروک به نظر می‌رسد، جریان دارد.

همچنین بخوانید  نخستین پرواز آزاد نسخه آزمایشی استارشیپ توسط اسپیس ایکس

چگونه می‌توان ادعای اسکات را تایید کرد؟

در حقیقت پاسخ این سوال به نظر شما وابسته است. اینطور که پیداست، ناسا کاوش‌های مختلفی انجام داده و به نظر می‌رسد که امکان زندگی بیگانگان در نقاط دیگر، امکان‌پذیر می داند.

اقیانوس‌هایی با مواد مغذی در انسلادوس

به تازگی اطلاعاتی از انسلادوس (یکی از قمرهای زحل) منتشرشده که نشان می‌دهد دارای اقیانوس‌هایی با مواد مغذی، سطح شور و اسیدی همراه درجه حرارت مشابه اقیانوس‌های کره زمین می باشد و ترکیب تمام ویژگی‌ها با گازهای آلی می‌تواند باعث فراهم شدن شرایط زندگی میکروبی شود؛ این فقط یکی از ده‌ها اکتشاف مشابه ناسا در سال‌های اخیر می باشد. نظر شما چیست؟ آیا شما هم ادعاهای اسکات وارینگ را باور دارید؟

منبع
گجت نیوز
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. همیشه داستان ما و آدم فضایی برام جالب بوده، بعضی وقتا داستان هایی از وجود موجودات فرازمینی میشنویم که با سفینه های خاصی پا به زمین میزارن حالا ام احتمال میدیم ممکنه تو یه سیاره دیگه ای وجود داشته باشن. اریک فون دنیکن نویسنده هلندی که خیلی به اسرار مرموز فضا و موجودات فرازمینی علاقه داره رو سال به خاطر عقاید پوچش مسخره می کردن ولی شاید روزی برسه که همه فرضیه ها اثبات شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن