آموزشآموزش تلفن همراه / تبلت

دانلود ویدئو از Youtube در گوشی های اندرویدی

فیلم سینمایی سرخ پوست

شما از روشها و برنامه های مختلفی برای دانلود ویدئو از یوتیوب در سیستم اندرویدی خودتان،می توانید استفاده کنید اما ما تصمیم داریم که در این مقاله 2 روش برای دانلود فیلم و ویدیو از یوتیوب را بر روی گوشی آندروید با استفاده از روش های آنلاین و آفلاین آموزش دهیم.

دانلود ویدئو از Youtube، چیزی است که هر کسی کم و بیش تمایل به انجامش دارد اما همانطور که مستحضرید، یوتیوب این ویژگی را در اختیار کاربران خود قرار نداده که بتوانند فیلم یا ویدئویی را از سایت دانلود کنند اما داستان به همین منوال باقی نماند و با استفاده از ترفندها و برنامه های جانبی بالاخره یک گریزی زده شد و کاربران با استفاده از آن ترفندها می توانند از یوتیوب اقدام به دانلود ویدیو کنند.

دانلود ویدئو از YouTube به روش آنلاین:
شما می توانید با دادن لینک ویدئو در برخی از وب سایت ها، اقدام به دانلود ویدئو از یوتیوب کنید. این روشم مناسب افرادی است که فقط فیلم ها را یکبار دانلود کنند.
کاری که شما باید اقدام به انجامش کنید:
به یوتیوب بروید و سپس به ویدیویی که می خواهید دانلود کنید،

دانلود ویدئو از Youtube در گوشی های اندرویدی

سپس لینک را در وب سایت Clipconverter کپی کنید و دکمه Continue را کلیک کنید.(برای وارد شدن به این وب سایت به آنتی فیلتر نیاز خواهید داشت)
در ادامه هم توانید این ویدئو را در resolutions های مختلف(کیفیت ویدئو) دانلود کنید.

دانلود ویدئو از YouTube به روش آفلاین:
برنامه هایی هم وجود دارند که که بیشتر خوراک افرادیست که مدام و مدام یک ویدئو را دانلود و آن راتماشا می کنند البته نباید اینترنت مصرفی شما برایتان مهم باشد. چون این روش اینگونه ایجاب می کند.
کاری که باید انجام دهید این است که:
اول از همه نرم افزار رایگان TubeMate را دانلود کنید. این نرم افزار در Play Store در دسترس نیست پس باید فرمت APK این برنامه را با جستجو در اینترنت یافته و دانلود کنید. البته دوستان وب سایتهای جعلی بسیاری هم هستند که مدعی ارائه همین برنامه برای دانلود به کاربران هستند پیشنهاد می کنیم که برنامه را از وب سایت رسمی tubemate آن را دانلود کنید.

دانلود ویدئو از Youtube در گوشی های اندرویدی

پس از دانلود برنامه را نصب کنید مثل بسیاری از برنامه های اندرویدی که نصب کردید، نصب این برنامه هم کار ساد های است و پس از نصب برنامه را اجرا کنید. YouTube در یک مرورگر یکپارچه باز خواهد شد.
پس از مراحل بالا، فقط ویدئویی را که می خواهید دانلود و Play کنید را Search نمایید.
همانطور که ویدئو پخش می شود، یه آیکون دانلود سبز رنگ در نوار منوی بالا توجه کنید و روی آن کلیک کنید.
پس از آن resolutions برای دانلود در دسترس شما قرار می گیرد هر کدام را که مد نظر دارید، فقط روی دکمه دانلود کلیک کرده تا دانلود آغاز شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن