کنسول های بازیکنسول و بازی

تائید رسمی آی‌او اینتراکتیو از ساخت بازی Hitman 3

فیلم سینمایی سرخ پوست

طی مستندی با نام The Fall and Rise of Hitman که به تازگی منتشر شده استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) به این نکته اشاره کرد که علاوه بر انتشار محتویات جدید برای بازی Hitman 2، تصمیم دارد تا نسخه‌ی سوم این سری محبوب را نیز توسعه دهد. بر همین اساس ممکن است نسخه‌ی سوم بار دیگر به صورت اپیزودیک ساخته و منتشر شود.

Hitman 2 سال گذشته به بازار عرضه شد و تجربه‌ی متفاوتی را به گیمرهای این سری القا کرد. در این نسخه شاهد مناطق متفاوت نسبت به نسخه‌ی اول و همچنین ماموریت‌ها و چالش‌های جدیدی بودیم. تیم سازنده پس از انتشار بازی Hitman 2 همچنان به پشتیبانی از این بازی ادامه داده و هنوز هم سعی دارند تا محتویات بیشتری برای این بازی عرضه کنند.

به تازگی استودیوی آی‌او اینتراکتیو در مستند The Fall and Rise of Hitman از تصمیم خود برای ساخت نسخه‌ی سوم سری Hitman خبر داد و آقای هاکان آبراک (Hakan Abrak)، مدیر عامل این استودیو نیز اشاره کرد که ممکن است Hitman 3 به صورت اپیزودیک منتشر خواهد شد.


hitman 2

شاید جالب باشد که بدانید تیمی دیگر از این استودیو نیز توسعه‌ی یک پروژه‌ی مخفی را به عهده دارند. هنوز مشخص نیست این پروژه‌ی مخفی چیست اما به گفته‌ی استودیوی IO Interactive، یک آی‌پی کاملا جدید خواهد بود.

منبع
گیمفا
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن