آموزشآموزش کامپیوتر

آموزشی ساده برای کار با PDF ها

فیلم سینمایی سرخ پوست

PDF در این روزها به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند، و کارهای زیادی شما می توانید در این نوع فایل ها انجام دهید.

اما بسیاری از کارهایی که نیاز است روی فایل های PDF انجام شوند نیاز به ابزارهای جانبی دارند و حتی اگر این ابزارها هم موجود باشد باز هم برخی از کاربران که مهارت کمی در کار با کامپیوتر و ویندوز دارند، نمی توانند تغییرات و خلاصه کارهایی که باید روی PDF انجام دهند را به قولا به مرحله اجرا در آورند. خب، خبر خوب برای شما داریم و آن هم یک ابزار آنلاین است، با استفاده از این ابزار آنلاین که ilovepdf نام دارد، خیلی ساده شما این امکان را خواهید داشت که ادغام، تقسیم، فشرده سازی، بازکردن، علامت گذاری، چرخاندن فایل های PDF و تبدیل PDF به Word، PowerPoint، Excel، JPG را انجام دهید.

توضیحات مربوط به هر کدام از این ابزارهای موجود در iLovePDF، به طور کامل در ذیل شرح داده خواهد شد، پس اگر شما هم به چنین کارهایی روی فایل PDF نیاز دارید پیشنهاد می کنیم که مقاله را تا پایان همراه ما باشید.

Merge PDF یا ترکیب فایلهای پی دی اف
این ابزار به شما اجازه می دهد تا دو فایل PDF دیگر را به یک فایل پی دی اف ادغام کنید. شما می توانید فایل ها را به ترتیبی که می خواهید آنها را ادغام کنید آپلود کنید، یا می توانید به سادگی آنها را بکشید و به شکلی که می خواهید مرتب کنید.

آموزشی ساده برای کار با PDF ها

Split PDF جدا کردن صفحات
همانطور که از نام آن پیداست، این ابزار به شما اجازه می دهد ت اصفحاتی از فایل PDF را که مدنظر دارید از فایل PDF جدا کنید. شما می توانید آن صفحات مورد نظرتان را با وارد محدوده اعداد صفحات، جدا کرده و سپس در یک فایل PDF به طور خودکار دریافت کنید.

Compress PDF یا فشرده سازی
ابزار فشرده سازی به شما اجازه می دهد به طور مطلوب حجم فایل PDF را بدون اینکه تاثیر منفی بر کیفیت آن داشته باشد، کاهش دهید. سه سطح فشرده سازی در این ابزار وجود دارد و در دسترس می باشد: Extreme، Recommended، Low compression.

Convert PDF to Word یا تبدیل PDF به Word
این ابزار برای شما این امکان را فراهم می کند که یک فایل PDF را به سند WORD تبدیل کنید. کیفیت تبدیل بسیار خوب است که شما خیلی سخت بتوانید تفاوتی در آن پیدا کنید و سند WORD دقیقا مشابه با همتای PDF ای خود خواهد بود.

آموزشی ساده برای کار با PDF ها

Convert PDF to PowerPoint یا تبدیل PDF به Powerpoint
فایل های PDF را می توان به اسلایدهای Powerpoint تبدیل کرد که در آن هر صفحه از PDF محتوای یک اسلاید را نشان می دهد.

Convert PDF to Excel یا تبدیل PDF به Excel
واقعا این ابزار مبدل به شکل جادویی کار می کند با توجه به اینکه فایل های پی دی اف شما حاوی جداول و داده هایی هستند که می توانند به فایل EXCEL تبدیل شوند.

Convert Word to PDF تبدیل Word به PDF
تبدیل اسناد WORD به فرمت PDF که بهترین فرمت برای به اشتراک گذاشتن یک فایل از طریق اینترنت یا ایمیل است.

Convert PowerPoint to PDF یا تبدیل Powerpoint به PDF
به طور مشابه، POWERPOINT را به یک فرمت PDF تبدیل می کند که در آن هر اسلاید، یک صفحه از فایل PDF است.

Convert Excel to PDF با تبدیل Excel به PDF
خیلی واضح، فایل های Excel به PDF تبدیل می شود.

Convert PDF to JPG یا تبدیل PDF به عکس JPG
این ابزار هر صفحه فایل PDF را به یک تصویر JPG تبدیل می کند و همچنین به شما اجازه می دهد تا تصاویر را از فایل PDF جداگانه استخراج کنید.

Convert JPG to PDF
عکس حالت بالا در این ابزار صادق است یعنی یک فایل PDF را با مجموعه ای از فایل های تصویر JPG ایجاد کنید.

آموزشی ساده برای کار با PDF ها

اضافه کردن شماره صفحات به PDF
این ابزار شگفت انگیز به شما اجازه می دهد اعداد صفحه را به فایل PDF خود اضافه کنید. شماره صفحات را می توان به یک صفحه یا صفحات اضافه کرد. شما می توانید محل شماره صفحه را در صفحه انتخاب کرده و همچنین طیف وسیعی از صفحاتی را که می خواهید شماره صفحه برای آنها مشخص کنید را وارد کنید. علاوه بر این، شما می توانید فونت را انتخاب کنید و همچنین اندازه آن را مشخص کنید و همچنین فرمت برای اعداد صفحه را انتخاب کنید.

اضافه کردن Watermarks به PDF
شما می توانید بر اساس متن یا تصویر، Watermarks به فایل PDF اضافه کنید. شما می توانید فونت و اندازه آن را تنظیم کنید. علاوه بر این، شما می توانید یک موقعیت مناسب برای Watermarks خود را انتخاب کنید و همچنین علامت Watermark را به برخی از زوایای معمول تبدیل کنید.

Unlock PDF
این ابزار می تواند برای حذف امنیت از فایل های PDF استفاده شود و آنها را از کلمه عبور و هر گونه امنیت دیگر آزاد کند. یا به عبارت بهتر هر گونه پسوردی که به این فایل ها داده شده باشد را حذف کند.

Rotate PDF یا چرخاندن فایل
این ابزار به طور اتوماتیک صفحات فایل های PDF را در جهت درست می چرخاند. یعنی اگر صفحه ای برعکس باشد این ابزار آن را چراخانده و درست می کند.

تمام فایل های PDF تبدیل شده برای دانلود از سرورهای iLovePDF برای حدود یک ساعت در دسترس هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن