تکنولوژی

نحوه تنظیم تلویزیون برای داشتن تصویر باکیفیت

فیلم سینمایی سرخ پوست

بهترین راهنمای تنظیم تصویر با کیفیت در کلاس


TV pic

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

معرفی

هیچ راه درستی برای تنظیم تلویزیون جدید شما وجود ندارد هر خانه ای تکنولوژی و تنظیمات خاص خود را دارد به جز عوامل کوچکی مثل  نور، موقعیت دیوار و مبلمان خود.

درحال حاضر هر هفته یک تلویزیون جدید یا یک ویژگی جدید به بازار تکنولوژی وارد میشود و بازار تکنولوژی سینمایی خانگی را عوض میکند بنابر این موارد را باید برای تنظیم تصویر با کیفیت در تلویزیون در نظر گرفت.

خبر خوب این است که با پیشرفت های بیشتری از صفحه نمایش تلویزیون، مانند رزولوشن 4K Ultra HD، HDR و Wide Color Gamut، بیشتر آنها نیز به بازار جرم افزوده می شوند. این به این معنی است که کیفیت تصویری که می توانید این روزها را حتی با یک بودجه تلویزیون  نیز دریافت کنید، می تواند حیرت انگیز باشد.

به طور مشابه، افزایش تلویزیون های 4K در سال های اخیر به این معنی است که شما هم اکنون می توانید چهار پیکسل را بر روی صفحه نمایش خود به عنوان یک مجموعه منظم و کامل HD دریافت کنید، بنابراین جزئیات را بیشتر و دقیق تر از همیشه خواهید داشت.

در همین حال، فن آوری های دیگر مانند پانل های کوانتومی و پانل های OLED به این معنی است که کیفیت هر پیکسل نیز بهبود یافته است. در حال حاضر این نمایشگرها دارای عمق و ظرافتی هستند که موجب حذف  تلویزیون های رنگ پریده دیروز میگردند.

هر دو Xbox One S و PS4 از HDR (دامنه دینامیک بالا) نیز پشتیبانی می کنند که پیشرفت های بصری را در دنیای بازی ها به همراه می آورد، زیرا با افزایش  تعداد روزافزون تلویزیون ها و دستگاه های رسانه ای موجب میشود که  از تکنولوژی جدید استفاده کنند.

اما با وجود این ، تکنولوژی تلویزیون هرگز بهتر نشده است، هنوز امکان دارد که بهترین خرید را بکنید و بدترینها را ببینید – به همین دلیل است که ما در اینجا شما را راهنمایی میکنیم که بهترین کیفیت تصویر را تنظیم کرده و داشته باشید.

این انتخاب ما از بهترین 4K تلویزیون های 2019 است: تلویزیون فوق العاده HD که شما باید آن را  ببینید تا باور کنید .

ما آنچه در فکر شما میگذرد را میدانیم: چرا یک تلویزیون جدید فانتزی نیاز به تنظیم خاصی دارد؟

خوب، دلیل این است که اغلب تنظیمات پیش فرض تصویری که از جعبه خارج میشوند برای همه چیز کار نمیکنند یا برای سلایق تماشای همه کار نمیکنند.

در عوض دانستن راه خود در اطراف منوهای مهم می تواند تفاوت بین یک تصویر کاملا واضح و غیر تماسی را داشته باشد.

خبر خوب این است که تنظیم دقیق روی صفحه شما دشوار نیست، و شما واقعا نمیتوانید آن را اشتباه انجام دهید. حتی اگر شما به یک تکه  ای رنگی تبدیل شوید، ما یک راه حل آسان برای آن نیز داریم – فقط بازنشانی کارخانه را رفع کردیم و فراموش کردیم که آن اتفاق افتاده است.

پس این ریموت را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

منبع
By Steve May, Henry St Leger
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن