پیشتازتک پلاسدنیای خودرو

جگوار J-Pace با SUV بزرگ ، XJ الکتریکی که در جوایز بین المللی خودرو نمایش داده شد

هیئت مدیره WCOTY نیز این فرصت را داشت تا جایگزین XE و F-Type را ببیند.

فیلم سینمایی سرخ پوست

زمانی که نوبت به محصولات جدید می رسد برای Jaguar با توجه به به روز شدن تمام محصولاتش از مدل بالا تا مدل پایین آینده درخشانی را می توان در نظر گرفت. این حقیقت دارد که نسخه  بعدی XJ ورژن خالص EV را دریافت خواهد کرد. و بعضی افراد امتیاز این را داشته اند که نخستین کسانی باشند  تا نشر صفر JLR را چک کنند.

SUV بزرگ خیلی سر و صدا کرده است که و میدونید ما مدارک زیادی داریم که در مورد کارهایی است که در بالای F-Pace انجام شده است که در مدل SUV جگوار قرار دارد. در حال حاضر جزئیات کمی در مورد J-Pace در دسترس هستند، اما انتظار می رود که در همان پلت فرم MLA جدید با آلومینیوم که در نسل بعدی به کار رفته است.

در واقع،  داوران جوایز جهانی اتومبیل توسط جگوار در استودیوهای طراحی آن در کولنتری دعوت شده بودند تا با برخی از محصولات آینده این خودرو ساز از نزدیک و ویژه آشنا شوند. احتمالا جالب ترین این محصولات مدل XJ بود که جایگزینی نسل قبلی شده بود که در 5 ژوئیه از تولید خارج شد. این خودرو به این زودی نمایش داده نمی شود، بنابراین هیچ تصویر رسمی از  ماشین در لحظه نوشتن این مقاله وجود ندارد.

در دیگر خبرها , هیئت مدیره همچنین باید جایگزینی برای XE سدان و ماشین اسپرت نوع f را بررسی کنند , که ما چندین بار تحت آزمایش قرار دادیم. جالب اینجاست که جگوار به طور مختصر در مورد امکان اضافه کردن چند مدل در فهرست پایین, مانند A-Pace و B-Pace صحبت کرده است , اما خیلی زود است که بگوییم آیا این کار عملی خواهد شد یا خیر .هنگامی شرکت اشاره کرد که در ابتدا بر روی الکتریسیته و EV کامل در دهه آینده متمرکز خواهد شد. از سال آینده هر جگوار در دسترس قرار است یک ریل برقی داشته باشد.

منبع
Jaguar J-Pace Large SUV, Electric XJ Shown To World Car Awards Jurors
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن