اخبار موبایلموبایل

سیستم عامل Huawei Android را جایگزین نمی کند.

فیلم سینمایی سرخ پوست

Huawei

اگر شما در حال بررسی هوشیاری فوتبال سیاسی در واشنگتن هستید که هوآوی است، می دانید که اداره Trump، که از تولیدکنندگان فناوری چینی پشتیبانی می کند، با کنگره مخالف است و این تمایل را دارد که آن را با شرکای تجاری ایالات متحده جدا کنداین شرکت عملا آماده اقدامات احتمالی برای موقعیت های مختلف است، از جمله نرم افزار جایگزینی برای تلفن های هوشمند خود، باید آندروید را در نتیجه ممنوعیت، غیر قابل استفاده کند.با این حال، یکی از اعضای هیئت مدیره آن اعلام کرده است که قصد ندارد آندروید را ترک کند، مخالف آنچه مدیران قبلا در مورد برنامه هایشان گفته اند.

کاترین چن، معاون ارشد، روز گذشته به خبرنگار اظهار داشت که سیستم عامل Hongmeng OS Huawei، که رسانه های گسترده تر به عنوان یک جانشین بالقوه آندروید، انگشت گذاشته، برای استفاده در صنعت طراحی شده اند و دارای کد بزرگی هستند که کمتر از سیستم عامل ، عامل مصرف کننده مدرن نیاز است.خبرگزاری Xinhua، تحت حمایت دولت، گزارش می دهد که Huawei انتظار دارد که در آینده به Android با تلفن های خود بپیوندد.

هفته گذشته، یکی از رئیس های چرخشی این شرکت، لیانگ هوا، همچنین اعلام کرد که Hongmeng برای جایگزینی اندروید مناسب نیست، همانطور که برای دستگاه های اینترنت چیزهایی طراحی شده است.تکنو گزارش داد که هوآوی بعدا اعلام کرد که مطمئن نیست که آیا هنگ مینگ بتواند در آینده به عنوان یک سیستم عامل گوشی هوشمند به کار رود یا نه. Huawei برای حفاظت از علامت تجاری خود برای OS Hongmeng دست یافته است، اما گفته شده است که برای نام های دیگر از جمله Ark، بلوط و هماهنگی ،هدف قرار داده است. اندرو ویلیامسون، معاون هوآوی در زمینه امور و ارتباطات عمومی، ماه گذشته، به خبرگزاری رویترز گفت که این شرکت “در حال فرایند جایگزینی” برای آندروید است   “هنگ مینگ ، بیشتر در چین آزمایش می شود “.

Huawei در موقعیت تجاری متزلزل در برابر تامین کنندگان ایالات متحده قرار دارد. این در معرض ممنوعیت واردات برای ماه آینده است و همچنین تصویب مجلس Trump برای روابط گسترش یافته است که “یک خطر امنیتی ملی” را با تعداد انگشت شماری از شرکت ها ایجاد نمی کنند.

در عین حال، قانونگذاران در حال تهیه پیش نویس صورتحساب برای محدود کردن هوآوی از قرارداد با دولت و به نوبه خود سایر شرکت های ایالات متحده هستند.مدیران دیگر، توانایی توسعه نرم افزار Huawei را تقویت کرده اند، و این تصور را می پذیرد که آماده حمله است. با این حال، این شرکت قصد دارد به روز رسانی 17 گوشی از Android Q را انجام دهد.روایت آن در طی چند ماه گذشته (همراه با بسیاری تنش های تجاری ایالات متحده و چین) تغییر کرده است و به نظر نمی رسد تغییری انجام شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن