سخت افزارکامپیوتر

معرفی نسل جدید رم‌های GeIL EVO X II با قابلیت های فوق العاده

فیلم سینمایی سرخ پوست

شرکت Geil نسل جدید حافظه های DDR4 خود، تحت عنوان GeIL EVO X II را در 3 خانواده و چند کیت متفاوت معرفی کرده است که می تواند برای هر سیستم امروزی، اعم از گیمینگ و غیر گیمینگ، مورد استفاده قرار گیرند.

این شرکت رم های جدید GeIL EVO X II را در سه گروه معرفی می کند؛ گروه نخست مدل های EVO X II که برای سیستم های Intel توصیه می گردد، سری دوم رم های Evo X II AMD Edition که برای پردازنده های جدید AMD Ryzen 3000 بهینه شده و در پایان هم سری Evo X II ROG که مشخصا برای مادربردهای ROG آماده شده اند.

حافظه های رم Evo X II ROG از فناوری ASUS Aura Sync پشتیبانی کرده و می تواند در قرارگیری با این مادربردها، نورهای جذاب و هماهنگی را نمایان سازند. همچنین با توجه به تاییدیه ایسوس، ماژول های Evo X II ROG برای سازگاری با مادربردهای ROG تضمین شده و بهترین کارایی را به نمایش خواهند گذاشت. سری Evo X II ROG دارای فرکانس های 3000 و 3600 مگاهرتز هستند.


EVOX II and EVO X II ROG

همچنین ماژول های Evo X II AMD Edition را شاهد هستیم که با کیت های 4 و حداکثر 32 گیگابایتی عرضه شده و در فرکانس های 2400 تا 4000 مگاهرتز تولید خواهند شد. البته تمامی مدل ها دارای فناوری LED RGB هستند. در پایان هم سری مدل های EVO X II را شاهد هستیم که در کیت های حداقل 4 و حداکثر 64 گیگابایتی تولید می شوند. این کیت که برای پلتفرم های اینتلی بهینه شده است، با فرکانس های حداقل 2400 و حداکثر 4133 مگاهرتز تولید می شوند.


EVOX II and EVO X II ROG

منبع
سخت افزار مگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن