کنسول های بازیکنسول و بازی

قابلیت‌های کاراکترهای بازی Borderlands 3 را در این تریلر ببینید

فیلم سینمایی سرخ پوست

قابلیت‌های شخصیت‌ها در بازی Borderlands 3
در تریلر جدیدی که استودیو گیرباکس سافتور منتشر به خوبی مشهود است.

در جریان تریلر So Happy Together، شخصیت کلپ‌ترپ را درحال رقصیدن و جشن گرفتن می‌بینیم که در ادامه، شاهد باز شدن یک جعبه و نمایشی از نسخه کوچک‌شده سرزمین پاندورا هستیم. یکی از موارد تریلر منتشر شده، این است که شاهد جشن گرفتن کاراکترهای Moze، FL4K، Zane و Amara درکنار یکدیگر هستیم که در نقش چهار والت هانتر با آن‌ها آشنا می‌شویم. کاراکترهای ذکر شده هرکدام بخشی از این تریلر را به‌خود اختصاص داده‌اند و درکنار نابودی دشمنان، مهارت‌های خود را هم به‌نمایش می‌گذارند.

برای مثال Zane از شیلد و هولوگرام خود برای نابودی دشمنان استفاده می‌کند. این در حالی است که Amana از مهارت خود برای ظاهر کردن بازوهای مختلف و نابودی دشمنان استفاده می‌کند. از دیگر ویژگی‌های تریلر منتشر شده هم می‌توان به جعبه‌ها، سلاح‌ها و دشمنان بازی اشاره کرد.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

قرار است بازی Borderlands 3 در تاریخ 13 سپتامبر (۲۲ شهریور ماه) برای پلتفرم های PC، XOne، PS4 و Google Stadia منتشر شود.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن