پیشتازتک پلاسدنیای خودرو

لکسوس LS 500 مدل ۲۰۲۰ از سری اینسپریشن رونمایی شد

فیلم سینمایی سرخ پوست

لکسوس LS 500 سری اینسپریشن

لکسوس LS 500 مدل ۲۰۲۰ از سری اینسپریشن با رنگ منحصر به‌ فرد و پیشرانه V6 تا پاییز امسال وارد بازار آمریکا خواهد شد.

لکسوس LS 500 مدل ۲۰۲۰

لکسوس LS 500 مدل ۲۰۲۰ امکانات ظاهری و لوکس بیشتری از سری اینسپریشن (Inspiration Series) دریافت می‌کند که از پاییز امسال وارد بازار خواهد شد. مدل ۲۰۲۰ این سدان لوکس روی رینگ‌های ۲۰ اینچی سوار می‌شود.


لکسوس LS 500 مدل ۲۰۲۰

داخل کابین لکسوس LS 500 مدل ۲۰۲۰

در داخل کابین مقادیر زیادی چرم سفید روشن وجود دارد. برای جذابیت بصری برخی اجزا مانند زیرپایی، داشبورد، فرمان و بخشی از پنل درها به رنگ سیاه هستند. همچنین تریم شیشه‌ای درها و بخش مشبک جلوی اسپیکرها را تزئین می‌کند. به‌عنوان برخی تغییرات جزئی‌تر، چراغ‌های تزئینی آبی LED روی داشبورد وجود دارد و چراغ‌های روی آینه جانبی هنگامی که سرنشینان به خودرو نزدیک می‌شوند، نشان لکسوس را روی زمین روشن می‌کنند.


لکسوس LS 500 مدل ۲۰۲۰

پیشرانه ۳/۵ لیتری خورجینی ۶ سیلندر توئین توربو لکسوس LS 500

لکسوس LS 500 سری اینسپریشن به‌طور انحصاری با پیشرانه ۳/۵ لیتری خورجینی ۶ سیلندر توئین توربو برای خریداران موجود است که ۴۱۶ اسب‌بخار قدرت و ۵۹۹ نیوتن‌متر گشتاور دارد. سیستم عقب محرک به‌صورت استاندارد موجود است، اما سیستم تمام چرخ محرک همراه‌با دیفرانسیل تورسن به‌عنوان آپشن ارائه می‌شود. با طرح محرک عقب، این سدان می‌تواند در ۴/۶ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتربرساعت برسد.


لکسوس LS 500 مدل ۲۰۲۰

۳۰۰ دستگاه تولید نسخه اختصاصی لکسوس اینسپریشن LS 500 مدل ۲۰۲۰

لکسوس، تولید نسخه اختصاصی اینسپریشن LS 500 مدل ۲۰۲۰ را به ۳۰۰ دستگاه در ایالات متحده محدود خواهد کرد. خودروساز ژاپنی قیمت این نسخه را تا زمان نزدیک به عرضه نهایی در پاییز امسال اعلام نخواهد کرد.


لکسوس LS 500 مدل ۲۰۲۰

LS 500 آخرین مدل از سری اینسپریشن لکسوس

نسخه LS 500، آخرین مدل از سری اینسپریشن لکسوس است. در ابتدا لکسوس LC 500 در این خانواده در قالب نسخه ویژه نشان داده شد که از بدنه‌ای با رنگ زرد و تریم فیبر کربن بهره می‌برد. پس از آن لکسوس LX 570 با رنگ سیاه و طرح دورنگ کابین سیاه و سفید در ادامه راهی بازار شد.

منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن