پیشتازتک پلاسگردشگری

قدم به دنیای بزرگترین شکارچی آب ها

فیلم سینمایی سرخ پوست

کوسه سفید! حتی اگر اطلاعات کمی در مورد این جاندار داشته باشید از شنیدن نامش مو بر تن تان سیخ می شود و کمی وحشت زده می شوید.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

به این کوسه لقب مرگ سفید را داده اند چرا که قهارترین شکارچی آب هاست و هیچ جانداری نمی تواند از حملاتش جان سالم به در ببرد. شاید تصورش هم برای تان مشکل باشد

به همراه غواصان به دل آب می زنیم و هیبت شکوهمند این جاندار را به تماشا می نشینیم. قاتل آب ها را می بینیم که به این سو و آن سو می رود و صلابتی خاص را به نمایش می گذارد. با ما همراه باشید و تماشای این ویدیوی هیجان انگیز را از دست ندهید…


کوسه سفید یا کوسه بزرگ سفید یا مرگ سفید در آب‌های ساحلی تمام اقیانوسهای جهان زندگی می‌کند. این کوسه به خاطر اندازه بزرگش به خوبی شناخته شده‌است.طول این جانورها تا ۶٬۴ متر و وزنشان به 3100کیلوگرم می‌رسد.این کوسه در ۱۵ سالگی بالغ می‌شود تا بیش از ۳۰ سال می‌تواند زندگی کند.

کوسه سفید به عنوان بزرگترین ماهی شکارچی شناخته شده است و یکی از اصلیترین شکارچیان پستانداران دریایی است. همچنین این جانور در بالاترین مکان در زنجیره غذایی دریایی و بالاتر از انواع ماهی‌ها و فک‌ها و پرندگان دریایی قرار می‌گیرد.

در یکی از پرفروش‌ترین فیلمهای استیون اسپیلبرگ به نام (آرواره) این جانور به عنوان یک انسان خوار وحشی تصویر شده‌است در حالی که انسان شکار مورد علاقه این کوسه نیست.


به همراه غواصان به کنار کوسه سفید می رویم و این آبزی را از نمایی نزدیک می بینیم. حمله های وحشیانه این کوسه در این ویدیو به تصویر کشیده شده اند تا از دیدن آنها لذت ببرید و بیش از پیش با این جاندار آشنا شوید.

منبع
کارناوال
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن