اخبار موبایلتکنولوژیموبایل

مدیرعامل سامسونگ از شکست و ناکامی Galaxy Fold خجالت زده است.

فیلم سینمایی سرخ پوست

Galaxy Fold شرکت سامسونگ به زودی عرضه خواهد شد. این شرکت کره ای در نشریه مطبوعاتی جدیدی که منتشر می کند ودر چندین  مصاحبه ایی که  در طی یک ماه انجام می دهد، در رابطه با این موضوع بسیار مبهم صحبت می کند و فقط می گوید که به زودی عرضه خواهد شد. اما زمان عبور می کند و Fold هنوز در هیچ فروشگاه هایی دیده نمی شود.

DJ Koh  ،مدیر عامل شرکت سامسونگ، در مصاحبه ای با The Independent گفته است که با مشکلی در انعطاف روبرو شده اند ولی جای نگرانی نیست و روند رو به بهبودی در پیش دارند. در حال حاضر بیش از 2000 نمونه اولیه به طور گسترده مورد آزمایش قرار گرفته اند و مسائل جدیدی بوجود نیامده است.


Galaxy Fold شرکت سامسونگ به زودی عرضه خواهد شد. این شرکت کره ای در نشریه مطبوعاتی جدیدی که منتشر می کند ودر چندین مصاحبه ایی که در طی یک ماه انجام می دهد، در رابطه با این موضوع بسیار مبهم صحبت می کند و فقط می گوید که به زودی عرضه خواهد شد. اما زمان عبور می کند و Fold هنوز در هیچ فروشگاه هایی دیده نمی شود. DJ Koh ،مدیر عامل شرکت سامسونگ، در مصاحبه ای با The Independent گفته است که با مشکلی در انعطاف روبرو شده اند ولی جای نگرانی نیست و روند رو به بهبودی در پیش دارند. در حال حاضر بیش از 2000 نمونه اولیه به طور گسترده مورد آزمایش قرار گرفته اند و مسائل جدیدی بوجود نیامده است.

آقای koh نسبت به این موضوع احساس شرمساری می کند. او وارد جزئیات نشد – مثل زمانی که هواوی اعلام کرد که گوشی Mate X  ارتباطی با ورود پر سروصدای Galaxy Fold دارد. همزمان با این داستان در رابطه با FOLD هواوی نیز تصمیم گرفت تا انتشار Mate X را حدود سه ماه به تعویق بیاندازد و به ماه سپتامر موکول کند.

مدیر عامل شرکت سامسونگ می گوید که عرضه ی Galaxy Fold لغو نشده است و راه اندازی خواهد شد. او تاریخ مشخصی را تعیین نکرد و فقط گفت ” به زودی” ارائه خواهد شد. او ادامه داد : ” زمان کمی به ما فرصت بدهید. در چند هفته ی گذشته تمام مسائل و مشکلات را پیدا کرده ایم.”

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن