اخبار موبایلتکنولوژیموبایل

تصویری از پنل پشتی هواوی میت 30 پرو منتشر شد

فیلم سینمایی سرخ پوست

 تصویری از پنل پشتی هواوی میت 30 پرو در دسترس رسانه ها قرار گرفته که دارای یک حفره بزرگ برای دوربین اصلی است.

اپل و گوگل برای پرچمداران امسال خود یک المان مربعی شکل روی پنل پشتی در نظر می گیرند که دوربین اصلی را میزبانی می کند. سال گذشته میلادی هواوی با گوشی میت 20 پرو از این سبک طراحی استفاده کرد. بر اساس تصویری که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، به نظر می رسد این غول فناوری چینی طراحی جدیدی را برای پنل پشتی هواوی میت 30 پرو در نظر گرفته است.

بر اساس تصویری که امروز در اختیار رسانه ها قرار گرفته، این دستگاه از پنل پشتی شیشه ای بهره مند است که دارای یک حفره بزرگ دایره ای است. این سبک طراحی باعث می شود پرچمدار آینده هواوی در مقایسه با محصولات اپل و گوگل، متمایز باشد.


در صورتی که این تصویر نیز حقیقت داشته باشد، باز هم امکان تغییر در طراحی پرچمدار آینده هواوی وجود دارد.

با توجه به این موضوع که چندین ماه با رونمایی از گوشی هواوی میت 30 پرو فاصله داریم، احتمال اینکه با یک طراحی جدید روبه‌رو شویم، وجود دارد.

هواوی یکی از شرکت هایی بوده که از طراحی جدید در محصولات خود استفاده می کند. در حال حاضر رندر باکیفیت و مناسبی از گوشی میت 30 پرو به اینترنت راه پیدا نکرده است؛ با این حال انتظار می رود در هفته های آینده شاهد افشای تصاویری از آن باشیم.

علاوه بر این گوشی هوشمند، با نسخه استاندارد آن نیز ملاقات خواهیم کرد.

انتظار می رود قدرت این محصولات توسط چیپست کایرین 985 تامین شود. یکی از مدل های این گوشی هوشمند قادر به پشتیبانی از نسل پنجم تلفن همراه خواهد بود که به مودم Balong 5000 هواوی مجهز می شود .

منبع
کلیک
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن