پیشتازتک پلاسدنیای خودرو

فورد مشخصات و قیمت مدل ۲۰۲۰ موستانگ شلبی GT500 را اعلام کرد

فیلم سینمایی سرخ پوست

قیمت نهایی و امکانات فورد موستانگ شلبی GT500

فورد مشخصات و قیمت مدل ۲۰۲۰ موستانگ شلبی GT500 را اعلام کرد. این خودرو با قیمت پایه‌ی حدود ۷۰ هزار دلار وارد بازار خواهد شد.

فورد موستانگ شلبی GT500

فورد موستانگ شلبی GT500 با قیمت پایه‌ی حدود ۷۰ هزار و ۳۳۰ دلار تحویل مشتریان خواهد شد. البته به این مبلغ باید ۲۶۰۰ دلار مالیات ویژه‌ی خودروهای پرمصرف را نیز اضافه کرد که درنهایت قیمت پایه‌ی شلبی GT500 را به ۷۳ هزار و ۹۹۰ دلار می‌رساند. امکان سفارش آپشن‌های اضافی در فورد موستانگ شلبی GT500 وجود دارد که قیمت خودرو را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد. یک پکیج با نام Carbon Fiber Track با قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ دلار برای شلبی GT500 عرضه می‌شود و شامل رینگ‌های ۲۰ اینچی فیبر کربنی، سرکمک‌های تنظیم‌شونده، باله‌ی عقب قابل تنظیم، صندلی‌های اسپرت ریکارو، حذف صندلی‌های عقب و اسپلیتر جلو است.


فورد موستانگ شلبی GT500

پکیج  Technology برای فورد موستانگ شلبی GT500

یک پکیج دیگر با نام Technology نیز قابل سفارش است که ۳ هزار دلار قیمت دارد. این پکیج شامل سیستم صوتی استریوی بهتر، هشدار نقطه کور، حافظه‌ی آینه‌های جانبی، تنظیم برقی صندلی راننده و چراغ خوش آمدگویی است. پکیج دیگری هم به قیمت ۱۵۰۰ دلار قابل عرضه است که Handling نام دارد. قیمت نهایی فورد موستانگ شلبی GT500 با تمام آپشن‌ها به ۹۶ هزار و ۹۹۵ دلار افزایش پیدا خواهد کرد.


فورد موستانگ شلبی GT500

شخصی‌سازی ظاهر شلبی GT500

خریداران شلبی GT500 می‌توانند ظاهر خودرو را شخصی‌سازی کنند. نوارهای وینیل به قیمت ۱۰۰۰ دلار و نوارهای نقاشی‌شده روی بدنه به قیمت ۱۰ هزار دلار قابل انتخاب هستند. سقف سیاه‌رنگ ۶۹۵ دلار قیمت دارد. برای داخل کابین شلبی هم قطعات فیبر کربنی به قیمت ۱۰۰۰ دلار عرضه می‌شوند. درنهایت صندلی‌های ریکارو با قیمت ۱۵۰۰ دلار قابل سفارش هستند.


فورد موستانگ شلبی GT500

پیشرانه‌ی ۵.۲ لیتری سوپرشارژ V8 شلبی GT500

شلبی GT500 به یک پیشرانه‌ی ۵.۲ لیتری سوپرشارژ V8 مجهز است که می‌تواند ۷۶۰ اسب‌بخار قدرت و ۸۴۷ نیوتون‌متر گشتاور تولید کند. قدرت موتور با استفاده از یک جعبه‌دنده‌ی ۷ سرعته‌ی دوکلاچه به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. به‌گفته‌ی فورد، این خودرو می‌تواند مسافت ۴۰۰ متر را در کم‌تر از ۱۱ ثانیه طی کند و به حداکثر سرعت ۲۸۹ کیلومتربرساعت نیز دست پیدا کند.


فورد موستانگ شلبی GT500

منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن