اخبار موبایلموبایل

ادی کیو تایید کرده است که اپل موزیک 60 میلیون مشترک دارد

فیلم سینمایی سرخ پوست

معاون خدمات اپل در جدیدترین مصاحبه ای اعلام کرده است که سرویس استریم پولی اپل موزیک بیش از 60 میلیون مشترک دارد.

ادی کیو، قائم مقام بخش خدمات اپل تایید کرده که اپل موزیک با سرعت بسیار خوبی در حال رشد است و کاربران این سرویس در حال افزایش است.

این عدد دستاورد جدیدی برای اپل موزیک حساب می‌شود که به رقابت با اسپاتیفای ادامه می‌دهد. اسپاتیفای در ماه آوریل اعلام کرده بود که تعداد مشترکان این سرویس به ۱۰۰ میلیون کاربر رسیده است. اپل در ماه ژانویه گفته بود که اپل موزیک ۵۰ میلیون مشترک پولی دارد. اکنون ۱۰ میلیون کاربر دیگر به این آمار اضافه شده است.


Apple Music May 2019 Iphone Xs Max Hero

کیو در این مصاحبه گفت به اپل موزیک افتخار می کند در طول این چهار سال توانسته به چنین جایگاه برسد. او ضمن اشاره به این که این سرویس در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی قرار دارد، اظهار داشت که نسخه بعدی اپل موزیک می‌تواند از این هم بهتر باشد.

کیو که در طول یک دهه گذشته کارهای زیادی در پروژه آیتونز انجام داده بود ضمن ابراز احساسات در خصوص پایان کار این نرم‌افزار گفت بی‌صبرانه منتظر فاز بعدی اپل موزیک است که در نبود آیتونز اصلی‌ترین موزیک پلیر مک خواهد بود.

آن‌قدر روی آیتونز و اپل موزیک کار کرده‌ام که نمی‌توانم بی‌طرفانه نظر بدهم! من شیفته آیتونز هستم اما فکر می‌کنم اپل موزیک از هر جهتی بهتر باشد. اکنون نرم‌افزار بهتری داریم و نگاه کردن به عقب دیگر فایده‌ای ندارد.


Apple Music

با توجه به میزان رشد تعداد کاربران اپل موزیک، این احتمال وجود دارد فاصله میان اپل موزیک و اسپاتیفای کم شده و به زودی شاهد از میان رفتن شکاف میان دو سرویس محبوب استریم موسیقی باشیم.

منبع
جی اس امimore
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن