اخبار موبایلتکنولوژیموبایل

تصویر پتنت گوشی انعطاف پذیر گوگل با چهار نمایشگر شبیه به کتاب منتشر شد!

فیلم سینمایی سرخ پوست

گوشی انعطاف پذیر گوگل بر اساس تصویر پتنت آن مجهز به چهار نمایشگر خواهد بود.

گوشی انعطاف پذیر گوگل را می‌توان شبیه به کتابی دانست که می‌توان بین چهار صفحه نمایش آن جابه‌جا شد!

با شنیدن نام گوشی انعطاف پذیر یک دستگاه الکترونیکی شبیه به کتاب در ذهنتان تداعی می‌شود، به طوری که می‌توان آن را از میانه تا کرد. این سبک طراحی در مهم‌ترین گوشی های هوشمند انعطاف پذیر کنونی دنیای فناوری، سامسونگ گلکسی فولد و هواوی میت ایکس، به کار رفته است. بر اساس تصویر پتنت گوشی منعطف گوگل که به تازگی منتشر شده است، این شرکت، راهکار دیگری برای طراحی یک گجت انعطاف‌پذیر دارد.

تصویر گوشی منعطف گوگل


در عکس پتنت گوشی منعطف گوگل که برای اولین مرتبه توسط وب سایت LetsGoDigital دیده شد، یک دستگاه الکترونیکی مجهز به چهار صفحه نمایش قابل مشاهده است. این دستگاه را می‌توان از زاویه‌ای دیگر شبیه به یک کتاب دانست؛ هر صفحه نمایش گوشی انعطاف پذیر گوگل برگی از یک کتاب بوده و می‌توان آن را ورق زد!

متاسفانه اسناد مربوط به این پتنت در دسترس نیست، به همین دلیل ایده‌ای درباره چگونگی استفاده از چنین دستگاهی نداریم!

با این حال، عکس پتنت گوشی انعطاف پذیر گوگل نشان می‌دهد در دنیای گجت‌های انعطاف پذیر، بیش از آن چه تصور می‌کردیم موقعیت برای بروز خلاقیت باز است و گوشی‌سازان می‌توانند دستگاه‌های کاملا متفاوتی نسبت به رقبا تولید کنند.

همانند بی شمار پتنتی که شرکت‌های مختلف در زمینه‌های گوناگون به ثبت رسانده و هرگز از آن در عمل استفاده نمی‌کنند، احتمال عدم تبدیل پتنت گوشی انعطاف پذیر گوگل به یک محصول تجاری وجود دارد. با توجه به ساختار بسیار مدرن آن، حداقل انتظار نداریم تا چند سال آینده محصولی شبیه به این را در دنیای واقعی مشاهده کنیم.

منبع
گجت نیوز
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن