اخبار موبایلموبایل

پروژه جدید سامسونگ : گلکسی هایی با صفحه نمایش منعطف

فیلم سینمایی سرخ پوست

صفحه نمایش هایی با قابلیت تاشدن و خمیده رویای جدید کاربران تلفن های هوشمند می باشد و حال سامسونگ به دنبال تحقق بخشیدن به رویای کاربرانش می باشد.

مدت زیادی از از معرفی گوشی تاشدنی سامسونگ (Galaxy Fold) می‌گذرد، اما به نظر می رسد این پروژه منتفی است. با توجه به ایده های جالب و جذاب سامسونگ در باره صفحه‌نمایش های تاشدنی و منعطف، باید منتظر عضو جدیدی از سرس گلکسی با این قابلیت باشیم.

این صفحه‌نمایش منعطف و تاشدنی با عنوان «وسایل الکترونیکی تاشدنی دارای صفحه‌نمایش منعطف» (Foldable electronic device including flexible display) به‌عنوان یک پتنت در اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده آمریکا (USPTO) در سال ۲۰۱۷ رونمایی شده است. مالکیت این پتنت در اختیار شرکت سامسونگ است


Samsung Fold

لبه‌های این گوشی در دو طرف، به‌صورت آبشاری و خمیده  (edge) طراحی شده که از این نظر مشابه گلکسی اج است. در عین حال صفحه‌نمایش این گوشی منعطف است و از بیرون تا می‌شود. البته توجه به این نکته لازم است که ساخت صفحه‌نمایش منعطفی که از بیرون تاشدنی باشد، آسان‌تر از صفحه نمایشی است که از داخل تاشدنی باشد.


با توجه به اینکه صفحه نمایش تا شدنی ظرافت زیادی دارد ممکن است همراه در معرض آسیب قرار گیرد. شاید راه حل مناسب این موضوع صفحه نمایش جدا شدنی باشد.

منبع
زومیتmspoweruser
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن