پیشتازتک پلاسگردشگری

آسمان بارسلون و چتربازی

فیلم سینمایی سرخ پوست

یک ویدیو هیجانی که چتربازی در آسمان بارسلون را به تصویر می کشد.

چتربازی یکی از محبوب ترین ورزش های هیجانی شمرده می شود و افراد زیادی هستند که آرزوی انجام این کار را دارند؛ از طرفی هم بسیاری از ما به حد مرگ از این کار می ترسیم و شاید هیچگاه قصد انجام این ورزش خطرناک و ریسکی را نداشته باشیم.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

خوشبختانه تماشای ویدیو چتربازی هیچ صدمه ای به ما نمی زند و در عین حال برای ما لذت و هیجان به ارمغان می آورد. پس با ما همراه شوید و تماشای این ویدیو دیدنی را از دست ندهید.


در ابتدا عده ای از ورزشکاران را می بینیم که به دنبال تجربه ای هیجان انگیز، سوار هواپیمایی کوچک می شوند و راه آسمان را پیش می گیرند.

زمانی که به چهره این افراد نگاه می کنیم می توانیم استرس و ترس را در صورت شان ببینیم، اما آن ها با شیطنت تلاش می کنند این حس را پنهان کنند. هواپیما کم کم به ارتفاع 4000 متری می رسد و چشم اندازی تماشایی پیش روی مان ظاهر می شود.


در ابتدا عده ای از ورزشکاران را می بینیم که به دنبال تجربه ای هیجان انگیز، سوار هواپیمایی کوچک می شوند و راه آسمان را پیش می گیرند. زمانی که به چهره این افراد نگاه می کنیم می توانیم استرس و ترس را در صورت شان ببینیم، اما آن ها با شیطنت تلاش می کنند این حس را پنهان کنند. هواپیما کم کم به ارتفاع 4000 متری می رسد و چشم اندازی تماشایی پیش روی مان ظاهر می شود.


شاید بسیاری از ما ترجیح دهیم که روز خود را در آرامش و با دیدن این منظره دل انگیز بگذرانیم. اما ورزشکارانی که همراه شان به سفر آمده ایم اینگونه نیستند، آن ها به دنبال هیجان هستند و آن را در دل آسمان جست و جو می کنند؛ در ادامه یکی از آن ها را می بینیم که لباس های مناسب چتربازی را بر تن می کند و کوله پشتی مخصوصش را بر دوش می اندازد. او در کنار درِ کوچک هواپیما نشسته و منتظر باز شدن در هواپیماست. در باز می شود و حالا وقت آن رسیده تا مسافران به نوبت خود را به آغوش آسمان بیندازند و هیجان را در اوج تجربه کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن