کنسول و بازی

تصاویر جدید ار بازی Death Stranding که تجهیزات کاراکتر سم را نشان می‌دهد

فیلم سینمایی سرخ پوست

تصاویر جدید از بازی Death Stranding که تجهیزات کاراکتر سم را نشان می‌دهد.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ تصاویر جدیدی از بازی Death Stranding که تجهیزات کاراکتر سم را نشان می‌دهد توسط کارگردان به نمایش درآمده است.

اخیراََ هیدئو کوجیما کارگردان بازی Death Stranding تصاویر جدیدی از بازی Death Stranding را در توئیتر خود منتشر کرده است که تجهیزات سم را در بازی نشان می‌دهد.

عادت جالب هیدئو کوجیما

یکی از عادت‌های جالب کارگردان Death Stranding، هیدئو کوجیما، عکس گرفتن از فعالیت‌های خودش موقع کار است. موقعی که در حال صرف غذا، مطالعه یا دیدن فیلم و کار کردن است، تصاویری را در حساب کاربری توییتر خود منتشر می‌کند.هیدئو کوجیما تصاویر جدیدی را از بازی دث استرندینگ منتشر کرده است.


تصاویر جدید ار بازی Death Stranding که تجهیزات کاراکتر سم را نشان می‌دهد

مراحل پایانی بازی

این تصاویر نشان می‌دهند که کارگردان بازی در حال کار روی بازی و آماده‌سازی آن برای انتشار رسمی است، اما موردی که در این تصاویر نظر کاربران را به خود جلب می‌کند، تجهیزات سم، با بازی نورمن ریداس در بازی است.

تجهیزات مختلف سم در بازی

اگر به‌تصاویر بازی با دقت نگاه کنید، می‌بینید که سم در هر عکس تجهیزات مختلفی را در اختیار دارد. به‌نظر می‌رسد باتوجه به محیطی که در آن قرار دارید، می‌توانید وسایل و آیتم‌های مختلف و متنوعی را بردارید و از آن‌ها استفاده کنید.

تصاویر جدید ار بازی Death Stranding که تجهیزات کاراکتر سم را نشان می‌دهد

تریلر یازی قبلاََ منتشر شده است

در تریلر گیم‌پلی بازی هم که قبل از نمایشگاه E3 2019 برای عموم منتشر شد، شاهد استفاده سم از المان‌های محیطی برای پیشرفت در بازی بودیم. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی Death Stranding را مشاهده میکند
منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن