پیشتازتک پلاسگردشگری

اولین تونل آکواریوم کشور در شهر اصفهان

فیلم سینمایی سرخ پوست

تونل آکواریوم ناژوان اصفهان اولین و بزرگترین تونل آکواریوم کشور به صورت مشارکتی با سرمایه گذار خارجی در ارتفاع منهای ۶ متر زیرزمین احداث شده است.

آکواریوم ناژوان اصفهان در مساحتی بالغ بر ۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع در زیر زمین احداث شده است. و از جاذبه های دیدنی شهر اصفهان محسوب می شود.


آکواریوم ناژوان اصفهان

گونه‌های مختلف آبزیان، ماهیان آب‌های شور و شیرین، ستاره‌های دریایی از پنج اقیانوس دنیا در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.


آکواریوم ناژوان اصفهان 2

این مجموعه شامل ۳۳ آکواریوم پنج تا ده متری است و به صورت دنیای ۳۵ متری زیرآب، حجم ۱۰۸۰ مترمکعب آب را در خود جای می‌دهد و شهروندان می‌توانند در کنار و بالای سر خود زیباترین و کمیابترین گونه‌های دریایی را ببینند و بودن در فضای اقیانوس را تجربه کنند.


Isfahan Aquarium 4

امکانات آکواریوم ناروژان

امکانات این آکواریوم ، آکواریوم های بزرگ ۵ الی ۱۰ متری ، آکواریوم های لمسی و سیلندر آکواریوم و نیز یک تونل آکواریوم به طول ۳۵ متر و همچنین یک بخش عکس یادگاری، فروشگاه هدایا، کافی شاپ و پارکینگی با مساحت ۳۰۰۰ است.


آکواریوم ناژوان اصفهان 4

در آکواریوم اصفهان کودکان می‌توانند به گونه‌های مختلف از آبزیان غذا بدهند آنها را لمس بکنند، لحظات و دقایق شاد و به یاد ماندنی را تجربه کنند.  در این تونل آکواریوم از ۵ اقیانوس دنیا گونه‌های مختلف آبزیان، ماهیان آب‌های شور و شیرین، ستاره دریایی و… به نمایش گذاشته می‌شوند.


آکواریوم ناژوان اصفهان 5

تعداد آبزیان و گونه‌های جانوری

۶۵۰۰ موجود زنده ، بالغ بر ۳۰۰  تا ۳۵۰ گونه از ماهی های پنج قاره جهان در این مجموعه گرد هم آمده اند.

آبزیان آکواریوم اصفهان حدود ۶۵۰۰ موجود زنده است که بالغ بر ۳۰۰ تا ۳۵۰ گونه از ماهی های پنج قاره جهان را در خود جای داده است که حدود ۱۰۰ قطعه از این آبزیان جزء خطرناکترین ، نادرترین و عجیبترین گونه از ماهیان است. همچنین ۶ نوع کوسه در تونل آکواریوم اصفهان زندگی می‌کنند.


آکواریوم ناژوان اصفهان 6

آکواریوم اصفهان با سرمایه گذاری مشترک شرکت اقیانوس آکواریوم ترکیه و شهرداری اصفهان ساخته و به بهره برداری رسیده است.


آکواریوم اصفهان 1

ساعت بازدید از مجموعه:

ساعات بازدید از مجموعه آکواریوم اصفهان درتمامی روزهای هفته از ساعت ۹ صبح تا ۶  بعد از ظهر به صورت یکسره امکان پذیر است.

منبع
کجارو
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن