کنسول و بازی

تحریم ایرانی ها اینبار برای سرورهای بازی League of Legends

فیلم سینمایی سرخ پوست

تحریم ایرانی ها اینبار برای سرورهای بازی League of Legends

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛تحریم ایرانی ها اینبار برای سرورهای بازی League of Legends صورت گرفته است

در سال جاری تحریم‌های آمریکا علیه کشور عزیزمان باعث شده است تا برخی از شرکت‌های عرضه کننده بازی‌های تحت شبکه، سرورهای خود را به بهانه تحریم بر روی کاربران و گیمرها ایران مسدود سازند.

اخیراََ بازی محبوب و پرطرفدار بازی League of Legends به جمع این بازی‌ها برای تحریم پیوسته و سرورهای خود را بر روی کاربران ایرانی مسدود کرده است.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

اوایل سال 2019 میلادی بازی Apex Legends در سبک بتل رویال برای کنسول‌های Xbox one و PC عرضه شد

اما متاسفانه سرورهای بازی اپکس برای کاربران ایرانی از ابتدا مسدود شده بود و کاربران ایرانی برای تجربه آن ناچار به استفاده از سرویس‌های تغییر آی پی یا DNS های خاص بودند که البته همیشه این گونه روش ها کارساز نبود. حال تحریم‌های جدید آمریکا باعث شده است تا بازی‌های دیگری هم به این لیست سیاه اضافه شوند و جگر گیمرهای ایرانی را بسوزانند.

به گزارش کاربران، به تازگی سرورهای بازی League of Legends برای کاربران ایرانی مسدود شده است و دیگر امکان انجام این بازی به شکل مستقیم برای گیمرها و علاقمندان به بازی وجود ندارد.


تحریم ایرانی ها اینبار برای سرورهای بازی League of Legends

پیغام زیر برایبرای بازی نمایش داده می‌شود:

طبق قوانین و مقررات  آمریکا، بازیکنان واقع در کشور شما نمی توانند به بازی League of Legends دسترسی داشته باشند. چنین قوانینی ممکن است از سمت دولت آمریکا دچار تغییراتی  بشوند. پس اگر این تغییرات رخ داد، مشتاقانه منتظر بازگشت شما به بازی هستیم.

این موضوع نگرانی کاربران ایرانی را در خصوص اعمال تحریم‌ها بر روی بازی‌های محبوب دیگر همانند Dota 2 و Counter Strike به صورت چسمگیری افزایش داده است، حتی در صورت تشدید اجرای این تحریم‌ها امکان دارد که کاربران ایرانی برای دسترسی به سایر بازی‌ها و حتی شبکه‌های PSN و Xbox Live هم با مشکل مواجه شوند

توجه کنید:خبر خاصی در مورد مسدود سازی این سرویس‌های و بازی ها منتشر نشده است و این موضوع بیشتر جنبه پیش‌بینی در خصوص بازی دارد.

منبع
شهر سخت افزار
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن