اخبار موبایلتکنولوژیموبایل

تجزیه و تحلیل دوربین داخلی گوشی Asus Zenfone 6 از نظر مقاومت

فیلم سینمایی سرخ پوست

چند روز پیش دوربین گوشی جذاب Asus Zenfone 6 از طریق آزمایشات و تست های سخت مورد تلنگر قرار گرفت. روند این کار به مراتب انعظاف پذیر تر از آن چیزی است که اکثر مردم فکر می کنند. اما اگر احساس کنید نیاز به فهم بیشتری دارید، آنوقت چه می‌شود؟ خوب در اینجا ویدیو آزمایشات مشابه از کانال یوتیوب JerryRigEverything وجود دارد که برای شما در نظر گرفته شده است.

 به دوربین تنها از بیرون آن توجه نکنید، در این ویدیو در زمان مشخص  Zack تمام بخش های گوشی را از یکدیگر جدا می کند تا به شما نشان دهد که گوشی همراه از داخل چگونه است.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

بنابراین شما به طور قابل توجهی یک سرویس کاملی از بخش های مدیریتی، بیتها و قطعات گوشی به دست می آورید، اما احتمالا محوریت آزمایشات بر روی دوربین است و به طور خاص مکانیزم دوربین، که باعث می شود کار با آن عتا این حد آسان شود.ما در اینجا نکات فیلم را برای شما بیان نمی کنیم، تنها مطمئن می شویم که فیلم را به طور کامل تماشا کرده و به نکات آن پی می برید و خودتان به ایده چگونگی کار دوربین  می رسید.

 قطعات تلفن همراه Asus Zenfone 6 به وسیله چسب در کنار یکدیگر نگه داشته شده اند، اگرچه جدا کردن باتری راحت تر از آن چیزی است که باید باشد، که این هم احتمالا به لطف خطای پردازشی است که به جای اتصال آن به بخش پشتی صفحه نمایش صورت گرفته است.  صحبت از صفحه نمایش شد، باید بدانید که تعویض آن به سختی صورت می گیرد به دلیل اینکه صفحه نمایش در این نوع گوشی به طور دائمی به نگهدارنده فلزی متصل شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن