اخبار موبایلتکنولوژیموبایل

هم اکنون گوشی Google Pixel 4 در یک حالت شفاف قرار دارد.

فیلم سینمایی سرخ پوست

گوگل به تازگی کار بی سابقه ای را با منتشر کردن طراحی جدید خود برای گوشی مدل Pixel 4 ، پس از انتشار چندین نمونه گوشی دیگر، انجام داده است. برعکس آنچه که به نظر می رسد، کار و فعالیت گوگل درباره طراحی و انتشار مدل های جدید گوشی نه تنها کاهش نیافته است، بلکه افزایش بیشتری نیز پیدا کرده است.

بنا به گفته طراحان، تاکنون، ازمدل گوشی Pixel4  سه رنگ دیده شده است، درباره ابعاد آن نیز نکاتی را بیان شده است و حتی یک عکس از شخصی که با نمونه اولیه آن در مکانی مانند جنگل بوده است نیز وجود دارد. برطبق تصویری که در پایین متن ارائه شده است ، به نظر می رسد گوشی Pixel4 درون یک جلد (قاب) شفاف قرار دارد.


هم اکنون گوشی Google Pixel 4 در یک حالت شفاف قرار دارد.

دوربین pixel 4

واقعا در اینجا چیز جدیدی وجود ندارد، با این حال می توان تا حدی استثنا قائل شد آنهم به خاطر دوربین بسیار بزرگی است که شما می توانید آن را مشاهده کنید. با توجه به ابعادی که در زمان انتشار گوشی گفته شد ما انتظار داشتیم ضخامت ان در حدود 8.2 میلیمتر باشد در حالی که با ضخامتی که دوربین به گوشی اضافه کرده است، ضخامت آن در حدود 9.3 میلیمتر خواهد بود. یعنی برآمدگی دوربین ضخامتی در حدود 1.1 میلیمتر را به ضخامت اصلی اضافه کرده است که به خوبی در تصاویر سیاه و سفید Pixel4 نشان داده شده است، اما به دلایلی مدل گوشی با رنگ نعنایی نادیده گرفته شده است و همچنین باید توجه داشت که  فاقد کلیدهای شناسایی توان رنگی هستند.

در غیر این صورت طراحی که هم اکنون دیده می شود همان نمونه ای است که گوگل قبل از این منتشر کرده بود، بنابراین این اقدام ممکن است از طرف سازنده به صورت ناشیانه ای صورت پذیرفته باشد تا بتوانند به سادگی از این نمونه به عنوان نمونه اولیه برای ارائه استفاده کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن