آموزشآموزش تلفن همراه / تبلت

چگونه عکس‌های پاک شده در آیفون را بازیابی کنیم؟

فیلم سینمایی سرخ پوست

حذف اتفاقی یک عکس می تواند برای کاربر رنج آور باشد. در این مطلب، آموزش بازیابی عکس‌های پاک شده در آیفون را آماده کرده ایم.

ممکن است عکسی را از گوشی آیفون خود به طور اتفاقی حذف کرده باشید و بخواهید آن را بازیابی کنید؛ ما در این مقاله نحوه بازیابی عکس های پاک شده از آیفون را شرح می دهیم.

بازیابی از طریق پوشه عکس های تازه پاک شده

اولین و آسان ترین مکان برای جستجوی عکس های پاک شده، پوشه Recently Deleted است. برنامه عکس ها را باز کنید، سپس گزینه Albums در پایین صفحه را لمس کنید.

بازیابی عکس‌های پاک شده در آیفون

از میان پوشه های موجود، پوشه Recently Deleted را انتخاب کنید. در این پوشه تمامی عکس ها و ویدیوهایی که در چهل روز گذشته پاک کرده اید را می بینید.

بازیابی عکس‌های پاک شده در آیفون

اگر عکس موردنظر را پیدا کردید، آن را انتخاب و Recover را لمس کنید.

بازیابی عکس‌های پاک شده در آیفون

بازیابی چند عکس با هم

دکمه Select را ازگوشه بالای سمت راست صفحه لمس کرده و در همان پوشه Recently Deleted، هرچند عکسی که می خواهید را انتخاب کنید و گزینه Recover را لمس کنید.

با همین صورت می توانید چند عکس را حذف کنید.

بازیابی عکس‌های پاک شده در آیفون توسط My Photo Stream

شرکت اپل دو سیستم مختلف را برای سرویس اشتراک عکس‌هایش ارائه می کند.

یکی از این سرویس ها، iCloud Photo Library نام دارد که عکس ها را روی iCloud آپلود می کند و به شما اجازه می دهد که عکس‌ها را از طریق یک دستگاه دیگر مثل آیفون دانلود کنید. هنگامی که عکسی را از روی آیفون و یا آیپد حذف کنید، از روی iCloud هم حذف می شود.

My Photo stream سرویس دیگر ارائه شده توسط اپل است. به جای آپلود عکس ها روی iCloud، آن ها را روی فضای ابری آپلود می کند و آن ها را روی هر دستگاه به طور خودکار دانلود می کند.

این سرویس اهمیت زیادی دارد چرا که وقتی عکس ها از روی یک دستگاه پاک می شوند، ممکن است روی دستگاه های دیگر باقی بمانند، البته به شرطی که روی تنظیمات آیپد، My Photo stream روشن باشد.

اگر این ویژگی روشن بود، دستگاه های دیگر را برای پیدا کردن کپی عکس های پاک شده، جستجو کنید.

منبع
کلیک
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن