کنسول و بازی

CD Projekt برای بازی Cyberpunk 2077 بسته های الحاقی در نظر گرفته است

فیلم سینمایی سرخ پوست

CD Projekt برای بازی Cyberpunk 2077 بسته های الحاقی در نظر گرفته است.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ کمپانی CD Projekt red برای بازی Cyberpunk 2077 بسته های الحاقی در نظر گرفته است

یقیناََ یکی از بازی های موردانتظار سال 2020، بازی علمی تخیلی و نقش آفرینی Cyberpunk 2077 خواهد بود. این بازی دارای گیم پلی مهیجی بوده و با ساختاری منحصربفرد نظر گیمرها را به خود جلب خواهد کرد.

در کنفرانس E3 2018 از بازی رونمایی شده بود

پس از سال‌ها سکوت، استودیو CD Projekt red طی کنفرانس E3 2018 مایکروسافت نمایش نخست Cyberpunk 2077 را به اجرا درآورد. در این بین اطلاعاتی پیرامون بازی منتشر شد اما بیشتر اطلاعات در نمایشگاه E3 2019 و طی کنفرانس مایکروسافت اجرا شد.


CD Projekt برای بازی Cyberpunk 2077 بسته های الحاقی در نظر گرفته است

بازی برای 3 پلتفرم منتشر میشود

حال پس از دو سال پیشتر تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 نیز اعلام شد و براساس آن در آوریل سال 2020 شاهد انتشار این بازی روی پلتفرم های PC ، کنسول PS4 و Xbox one خواهیم بود.

آبا بر روی کنسول نسل نهم هم میتوان بازی را انجام داد؟

البته مشخص نیست آیا این استودیو لهستانی برنامه‌ای برای انتشار بازی روی کنسول‌های نسل نهمی دارد یا خیر.اخیرا Alvin Liu یکی از توسعه دهندگان بازی Cyberpunk 2077 در استودیو CD Projekt red اطلاعات جدیدی را فاش کرد.

بازی در قالب بسته الحاقی

به گفته الوین لیو این توسعه دهنده می‌خواهد همانند عنوان قبلی یعنی The Witcher 3 پس از انتشار بازی، اکسپنشن‌هایی منتشر کند که در قالب بسته الحاقی منتشر خواهد شد.


CD Projekt برای بازی Cyberpunk 2077 بسته های الحاقی در نظر گرفته است

شباهت با بازی The Witcher 3

وی در ادامه اظهار داشت که تمامی اعضای استودیو بازی سازی CD Projekt red به دنبال این هستند تا عنوان جهان باز کاملی به طرفداران ارائه دهند. بازی که همانند بازی The Witcher 3 دارای شخصیت‌های منحصربفردیست و هر شخصیت کار خاص خود را انجام می‌دهد.

در حقیقت یکی از ویژگی‌های بازی Cyberpunk 2077 این است که شخصیت‌ها در طول روند داستانی کامل می‌شوند. لیو می گوید که بازی Cyberpunk 2077 را می‌توان بدون کشتن افراد به پایان رساند و همچنین پایان بازی به صورت‌های مختلفی به اتمام می‌رسد.

قسمت بعدی بازی در کار نیست

لیو بیان کرد در این بازی شخصیت‌ها با سپری شدن داستان به تکامل می‌رسند و وارد چالش‌هایی می‌شوند. او افزود که در Cyberpunk 2077 داستان غنی را مشاهده خواهید کرد و قرار نیست در قسمت‌های بعدی شاهد تکمیل داستان بازی زیبا و مهیج باشیم.

با این حساب می‌توان در این نسخه از بازی ؛ بازی کاملی را تجربه کرد، عنوانی که داستان برجسته‌ای دارد.


CD Projekt برای بازی Cyberpunk 2077 بسته های الحاقی در نظر گرفته است

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن