دانلودنرم افزار

طراحی مجدد دراپ باکس برای تسخیر میز کار شما

فیلم سینمایی سرخ پوست

با تغییراتی عظیمی که دراپ باکس در سرویس خدمات ابری خود و ادغام آن با اپلیکیشن های کاربردی انجام داد پرتابل بهره وری کاربران خود را ارتقا و توسعه داد.

دراپ باکس که مانند سایر سرویس های فضای ابری محلی برای ذخیره فایل های شما، به اشترک گذاری آن و تهیه نسخه پشتیبان از آن به شمار می رفت و به مانند پوشه ای در نوار ابزار شما قرار می گرفت.با این حال مدیران این شرکت نرم افزاری در پی رقابت با سایر غول های این حوزه همچون گوگل داکس، ماکروسافت آفیس، اسلک، سیلزفورس،ترلو و زوم هستند وقصد دارند در نرم افزاری جدید با عنوان دراپ باکس جدید (The New DropBox) تبدیل به ابزاری هماهنگ کننده در جعبه ابزار کار شما باشند.

محتویات خود را با هم ترکیب کنید

این نسخه از دراپ باکس به صورت متاپلتفورم خواهد بود و در مدیریت کارهای شغلی خود راحت تر خواهید بود. نکته مهم در این است که می توانید بدون خارج شدن از محیط دراپ باکس فعالیت خود را ادامه دهید. به عنوان مثال، فایل‌های گوگل‌داکس، مایکروسافت، اسپردشیت و اسلاید را ایجاد یا ویرایش کنید یا در اسلک با دیگران صحبت کنید یا به‌وسیله‌ی زوم، ویدئوکنفرانس برگزار کنید و فایل‌های دراپ‌باکس را برای اعضای کنفرانس ارسال کنید. حتی می‌توانید در محیط دراپ‌باکس پروژه‌های مبتنی‌بر اطلسین مانند ترلو و جیرا (Jira) را مدیریت کنید؛ بدون اینکه نیاز باشد جداگانه روی نرم‌افزار هریک از آن‌ها کلیک کنید.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

همه را با هم متحد کنید

در نسخه جدید دراپ باکس می توانید بدون نیاز به نرم افزار مدیریت کاری دیگری، پروژه های خود را مدیریت کنید، فهرست کاری جدید اضافه کنید، وظایف گروه ها را مشخص کنید، کامنت بگذارید و با استفاده از بخش تیمی (Team Activity Feed) از نحوه کار هر گروه باخبر شوید. از فعالیت‌های و پروژه‌های آنلاین خود میان‌بر بسازید تا آن‌ها را همیشه دردسترس داشته باشید. امکان ساخت و ذخیره سازی مقالات ویکی نیز مهیا می باشد. هم چنین می توانید در دراپ باکس خود جست و جویی کارآمد داشته باشید. شایان ذکر است امکان ویرایش تصاویر و امضای اسناد با فرمت Pdf هم در این نسخه از دراپ‌باکس وجود دارد.

New Dropbox Folder

اما باید منتظر بود و دید آیا دراپ باکس جدید می تواند جایگزین مناسبی برای امثال ترلو باشد یا خیر. اما ایده آن بسیار هیجان انگیز است. اگر ترجیح می دهید از نسخه اولیه این نرم افزار به عنوان پوشه فضای ابری استفاده کنید هیچ منعی وجود ندارد اما می توانید نسخه اولیه آن را برای ویندوز و مکینتاش از اینجا دانلود کنید.

منبع
THENEXTWEBزومیت DROPBOXTHEVERGE
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن