سخت افزارکامپیوتر

پاورهای DAGGER PRO از کمپانی FSP به بازار معرفی شدند

فیلم سینمایی سرخ پوست

پاورهای DAGGER PRO از کمپانی FSP به بازار معرفی شدند.

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه سخت افزار ؛ پاورهای DAGGER PRO از کمپانی FSP برای کاربران به بازار معرفی شدند

پاور مناسب سیستم میان رده و رو به بالا است

شرکت FSP نسل جدید منابع تغذیه خود برای کاربران این کمپانی را راهی بازار کرد؛ پاورهای جدید سری SFX DAGGER PRO که برای سیستم های میان رده و رو به بالا مناسب بوده و از عملکرد مناسب در کمار برچسب قیمت گذاری اقتصادی بهره می برند.

معرفی کوتاه پاورهای DAGGER PRO

پاورهای جدید کمپانی FSP شامل دو مدل DAGGER PRO 550W و DAGGER PRO 650W هستند. هر دو پاور به صورت 100 درصد ماژولار طراحی شده و این سری دارای یک تک ریل قدرتمند DAGGER PRO است. استفاده از تراشه MIA IC و کنترلر پیشرفته DC به DC، بهره وری و نهایت بازدهی را تضمین می کنند.

پاورهای DAGGER PRO از کمپانی FSP به بازار معرفی شدند

نکات قابل توجه 2 پاور

این دو منبع تغذیه به استاندارد 80Plus Gold مجهز شده اند؛ یک فن 92 میلی متری، با یاتاقان بزرگ که از نویز صوتی بالا جلوگیری می کنند، تهویه اصلی را بر عهده دارد. این فن از نوع PWM بوده و سرعت گردش آن با دمای پاور تغییر می کند.

پاورها خروجی مجزا دارند

پاورهای جدید DAGGER PRO از خروجی مجزای 8 پین پردازنده ها بهره برده و بخش های خروجی به صورت دیجیتالی برنامه ریزی شده است.


پاورهای DAGGER PRO از کمپانی FSP به بازار معرفی شدند

پاورهای DAGGER PRO ابعاد نسبتا کوچکی دارند ؛ با این وجود بازدهی و قدرت آنها برای سیستم های روز موجود در بازار بسیار کافی است. در صورتی که کیس شما اندازه چندانی برای پاور در نظر نگرفته است، منابع تغذیه DAGGER PRO انتخاب ایده آلی خواهند بود.

از خازن های ژاپنی استفاده شده است

کمپانی FSP تایید کرده است که مادربردهای Z390 در بالاترین فشار با این منابع تغذیه تست شده اند. این پاور با خازن های 100 درصد ژاپنی E-Caps تولید شده اند.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن