پیشتازتک پلاسگردشگری

گشتی متفاوت در اندیمشک

فیلم سینمایی سرخ پوست

در سفر امروزمان، راه دوری نمی رویم و گشت و گذار مجازی مان را در گوشه ای از ایران عزیز ادامه می دهیم.

می خواهیم جلوه ای از طبیعت بکر و دیدنی کشورمان را از نظر بگذرانیم و باری دیگر، یادآور آن باشیم که ایران زیباست و جای جای این سرزمین را باید دید. تا به حال به استان خوزستان سفر کرده اید؟ آیا با جاذبه های طبیعی این خطه آشنایی دارید؟ در ادامه با ما همراه بمانید تا گوشه ای از زیبایی های بی شمار این سرزمین زرخیز را با شما به اشتراک بگذاریم و تمنای سفر به این خطه را در سرتان بپرورانیم.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

 با این جوان همراه می شویم و گوشه ای از جلوه های بکر اندیمشک را مشاهده میکنیم.

اندیمشک از شهرستان های شمالی استان خوزستان به شمار می رود و بر روی کوهپایه های زاگرس میانی قرار دارد. ما با سرزمینی مواجه هستیم که بر روی زاگرس شکل گرفته و همین کافی ست تا بدانیم در سفرمان با آبشارها، تنگ ها، مناطق کوهستانی و نواحی سرسبز و تماشایی متعددی رو به رو می شویم.


در آغاز سفرمان قله بردبله تنگوان را می بینیم که در فاصله 750 متری از سطح زمین قرار گرفته است. پس از آن، طبیعت سرسبز و چرای دام ها در دشت لاله را تماشا می کنیم. شاید برای تان جالب باشد که این جا در حقیقت روستایی ست به نام دشت لاله، با جمعیت بسیار کم. مقصد سفر بعدی مان منطقه گردشگری منگره است که به خاطر مناظر زیبا و پربارش شهرت دارد. در اینجا درختان انار، بلوط، انگور، انجیر، چنار و … به وفور یافت می شوند.


منبع
کارناوال
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن