اخبار موبایلتکنولوژیموبایل

سامسونگ گلکسی‌ نوت 10 پرو از شارژ سریع 25 واتی بهره میبرد

فیلم سینمایی سرخ پوست

اخباری به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه سامسونگ گلکسی‌ نوت 10 پرو تنها از شارژ سریع 25 واتی استفاده می‌کند و خبری از شارژ 45 واتی نیست.

به نظر می‌رسد اخبار قبلی تنها شایعه بوده یا سامسونگ در برنامه‌های خود کمی تغییر داده است. در گزارش‌های اخیر انتظار می‌رفت که سامسونگ گلکسی‌ نوت 10 پرو (Samsung Galaxy Note 10 pro) مجهز به شارژ سریع 45 واتی باشد، اما گزارش‌های جدید این موضوع را رد می‌کند.

بنا بر اخبار انتشار یافته، گلکسی‌‌ Note 10 Pro تنها مجهز به شارژ سریع 25 واتی است و خبری از شارژ سریع 45 واتی نخواهد بود. برای مدتی است که نام نوت 10 پرو در اخبار مختلفی به گوش می‌رسد و طبیعتا انتظار می‌رود که این مدل نسبت به مدل استاندارد با ویژگی‌های بیشتری از جمله شارژ سریع 45 واتی همراه باشد.


با این حال اخبار نشان می‌دهد که برتری مدل پرو نوت 10 نسبت به مدل در زمینه شارژ سریع نخواهد بود. این اخبار توسط منبعی موثق انتشار یافته و گفته که گلکسی A90 محصول دیگر سامسونگ میزبان شارژ سریع 45 واتی خواهد شد.

شرکت کره‌ای قابلیت شارژ سریع را به مدلی میان‌رده خواهد آورد و پرچم‌دار جدیدش را با شارژ سریع 25 واتی به بازار عرضه می‌کند. شاید دلیل این امر احتیاط سامسونگ برای جلوگیری از مشکلات احتمالی باشد که برای گلکسی نوت 7 به وجود آمد.


انفجار باتری گلکسی نوت 7 از بزرگ‌ترین شکست‌های سامسونگ

با وجود اینکه گلکسی نوت 7 یکی از برترین محصولات سامسونگ به حساب میامد، اما انفجار باتری این محصول باعث شد که نوت 7 به یکی از بزرگ‌ترین شکست‌های سامسونگ تبدیل شود.

شرکت کره‌ای مجبور شد چندین بار نوت 7 را از بازار جمع کرده و نسخه‌ای پایدارتر را به بازار عرضه کند. طبیعتا شارژ سریع فشار بسیار زیادی روی باتری می‌آورد و اگر کوچک‌ترین مشکلی برای باتری گلکسی‌ Note 10 Pro پیش بیاید ضربه بدی به فروش این محصول زده خواهد شد.

در هر صورت گلکسی‌ Note 10 Pro نسبت به نسخه پیشین با پیشرفت همراه خواهد بود و به جای شارژ 15 واتی از شارژ 25 واتی استفاده خواهد کرد.

منبع
گجت نیوز
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن