اخبار موبایلتکنولوژیموبایل

تاریخ عرضه ی ios13 ، نسخه بتا و فهرستی از ویژگی های آن

نسخه بتا ios13 در این هفته منتشر می شود که شامل تغییرات زیادی است.

فیلم سینمایی سرخ پوست

در چند سال گذشته، انتشار نسخه ios13، بیشترین تغییرات را در گوشی آیفون اعمال خواهد کرد و ما برای اولین بار به نسخه ای که این هفته در WWDC2019 رو نمایی می شود، نگاهی می‌اندازیم. اگر شما یک توسعه دهنده کنجکاو هستید، ما جزئیات بیشتری در مورد این که چطور از نسخه بتا ios13 استفاده کنید، داریم.

ویژگی های نسخه ios13 که شامل حالت مد تاریک، صفحه کلید لمسی جدید QuickPath، و حتی سیستم عامل آی پد که در اصل نسخه ویژه ios13 است، توضیح داده شده است. بنابراین شرکت اپل بزرگترین تغییرات را در سال 2019 ایجاد می کند.

آیا آماده ی استفاده از حالت مد تاریک نسخه ios13 و یا تاریک کردن صفحه نمایش خود هستید؟ رابط کاربری UI به شما اجازه می‌دهد که زمینه های روشن سفید، روی صفحه نمایش را غیر فعال کنید. این قابلیتی است که ما با توجه به تاریخ انتشار نسخه ios13 و لیستی از سازگاری این نسخه با گوشی های آیفون می توانیم از آن استفاده کنیم.

در نسخه ios13 ویژگی های زیادی وجود دارد که ما در حال بررسی آن هستیم، و هر روز این صفحه را به روز رسانی خواهیم کرد، تا در مورد همه آنها صحبت کنیم. چون واقعا برای بررسی کردن این موضوع، مهم است.

برنامه ی زمانی انتشار ios13

 • 3 ژوئن: رونمایی از نسخه بتا ios13 در WWDC 2019
 • جولای: انتشار نسخه بتا عمومی ios13 به صورت آزمایشی
 • اوایل سپتامبر 2019: انتشار نسخه طلایی ios13 ،(نسخه بتای نهایی)
 • اواسط سپتامبر 2019: انتشار نسخه ios13، همراه با عرضه گوشی جدید اپل 2019 .

ما با توجه به جدول زمان بندی نسخه بتا ios13 ، انتشار نسخه نهایی این نرم افزار را موزد بررسی قرار دادیم. ما همه این بررسی ها را قبل از تاریخ 3 ژوئن، یعنی در ماه ها پیش قبل از اینکه WWDC شروع به رونمایی کند این فعالیت را انجام دادیم.

 1. نسخه بتا ios13 در قالب توسعه دهنده: در حال حاضر نسخه بتا ios13 در دسترس است، اما فقط برنامه های اپل را پشتیبانی می کند. بنابراین باید صبر کنید تا نسخه بتای عمومی منتشر شود. علاوه بر این، نصب این نرم ‌افزار برای اولین بار به Xcode یا سیستم عامل macنیاز دارد و نصب این نسخه کمی پیچیده تر از نسخه های قبلی است.
 2. نسخه بتا عمومی ios13: این نسخه اپل برای تست ویژگی ها در مقیاس بزرگتر می باشد و در ماه جولای عرضه خواهد شد. در سال گذشته، نسخه عمومی بتا iOS در 25 ژوئن منتشر شد، بنابراین با توجه به این تاریخ کمی بعد در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. به طور معمول یک نسخه، از پردازنده بتا iOS تشکیل شده است، این نسخه نیز می تواند شامل نواقصی باشد و دارای ویژگی های جدید نمی باشد.
 3. نسخه طلایی بتا ios13: این آخرین نسخه از نرم ‌افزارiOS13 می باشد، که یک هفته قبل از انتشار نسخه نهایی، برای تست ویژگی ها برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان منتشر می شود و هفت روز زمان لازم است که این نسخه مورد بررسی قرار گیرد.
 4. تاریخ انتشار نسخه رسمی iOS 13: ما از نسخه جدید ios13 بعد از بررسی هفت روزه در مورد ویژگی های آن استفاده خواهیم کرد و انتظار داریم که در نیمه سپتامبر منتشر شود. چون تاریخ انتشار نسخه قبلی در سال گذشته همین تاریخ بوده است.

فهرست گوشی های سازگار با نسخه ios13

 •    در نسخه iOS 13 نیاز به آیفون S6 یا بالاتر، iPad Air 2 یا بالاتر، iPad mini 4 و iPhone آیفون جدید می باشد.
 • همچنین برای دستگاه های قدیمی تر که تا از نسخه iOS 12 پشتیبانی می کنند، نسخه جدید منتشر نخواهد شد، مانند گوشی های: iPhone 5S، iPhone 6، iPhone 6 Plus، iPad Air، iPad mini 2 و Mini 3

سازگاری نسخه iOS 13 نیاز به یک iPhone یا iPad دارد. این به این معنی است که گوشی‌های iPhone6، اگر یکی از این ابزارها را داشته باشند، برای همیشه با نسخه iOS کار خواهید کرد.


ios13

شما نیاز به یک آیفون S6 یا بالاتر، iPad Air 2 یا بالاتر و iPad جدید مینی 4 یا بالاتر یا نسل 7 آیپاد تاچ دارید. جای تعجب نیست، نسل جدید iPod Touch only تنها وسایلی را شامل می شود که از نسخهiOS13  پشتیبانی می‌کند.

آیفون SE به عنوان گوشی عجیب و غریب و متناسب با ویژگی های آیفون 6 منتشر شده است، اما پس از آیفون S6 به بازار عرضه شده است. نگران نباشید، گوشی آیفون همه افراد، نسخه iOS 13 را دریافت خواهد کرد.

حالت مد تاریک در نسخه iOS 13

 • آخرین وضعیت حالت مد تاریک در نسخه ios13 و سیستم عامل آی پد
 • مشاهده کردیم که سیستم عامل Mac یک حالت مد تاریک را در سال 2018 رو نمایی کرده است.
 • رابط کاربری میانبر (سیاه، تاریک، خاکستری) در تنطیمات گوشی قرار دارد.

حالت مد تاریک در نسخه iOS 13 کل سیستم را تحت پوشش قرار می دهد، به این معنی است که رنگ ها از خاکستری روشن و سفید به رنگ سیاه و خاکستری سیاه و سفید در همه برنامه هایی که پشتیبانی شده است، تغییر می کنند.

13.13
13.12
ios13
ios13
ios13

می توانید از این قابلیت هنگام استفاده از آیفون در شب، برای جلوگیری از رنگ های روشن سفید استفاده کنید. همچنین ممکن است عمر باتری را در آی پد مجهز به OLED، کاهش دهد. شرکت (اپل) اصلا در مورد این موضوع صحبت نکرده است، اما ما می‌دانیم که OLED اساسا (پیکسل)را در زمان ترسیم حالت تاریک نشان می‌دهد و باعث خاموش شدن پیکسل ها می شود.

با توجه به گفته شرکت اپل، در نسخه iOS 13 حالت مد تاریک را می توان در قسمت تنطیمات انجام داد، و می‌توانید آن را در شب به طور خودکار تنظیم کنید. تبدیل به حالت مد تاریک بسیار کسل کننده می تواند باشد و بسیاری از مردم نمی توانند در این حالت شاد باشند.

نسخه ios13 به صورت تگ برای محصولات اپل منتشر شده است

در حالی که برنامه طراحی حالت (پیدا کردن من) قرار است دستگاه های اپل و همچنین موقعیت گوشی دوستان iPhone را در آن قرار دهد، اما این قابلیت Apple Tag برای هر چیزهای دیگر نیز طراحی شده است. مانند: کلید، کیسه، بطری آب یا هر چیز دیگری که یک ردیاب بلوتوث می تواند به آن متصل شود.


ios13

برچسب اپل بخشی از نسخه سیستم عامل iOS 13 در WWDC 2019 نیست، اما می تواند در ماه سپتامبر در کنار آیفون 11 منتشر شود. به هر حال، این یک سخت ‌افزار موبایل است.

نسخه ios13 برای آی پد منتشر شده است و این گام بزرگی محسوب می شود

برخی از بزرگترین تغییراتی که ما برای نسخه iOS 13 در iPad انتظار داشتیم، در واقع یک به روز رسانی به نام سیستم عامل آی پاد است. شرکت اپل اعلام می کند، گوشی های اپل به پلتفرم خود نیاز دارد. این امکان وجود دارد که ویجکت ها را در صفحه نمایش (که صفحه سمت چپ در آیفون و آی پد شما نشان می‌دهد) را اضافه کنید. تاکنون، آی پد منحصر بفرد بوده و نسخه ios13 برای آن منتشر نشده است.

اسلاید کردن به شما این اجازه را می دهد که برنامه های متعددی را باز کنید و از آنها مانند میانبرهای چرخشی داشته باشید. شما همچنین می‌توانید همه آنها را با یک حرکت ضربه به نمایش بگذارید، مانند منوی recents در بسیاری از تلفن‌ها و تبلت ها.


ios13

مشاهده Split به شما اجازه می‌دهد تا یک برنامه را در هر دو طرف صفحه باز کنید (این امکان قبل از این وجود نداشت)، و اپل این حالت را با نشان دادن یادداشت ها در دو طرف انجام داد. همچنین می‌توانید یک حالت را با بیش از یک برنامه انجام دهید.

برنامه Expose برای نرم افزار iPad جدید منتشر است، به شما این اجازه را می دهد که همه فضای باز را مشاهده کنید. یک آیکون App Expose در Dock وجود دارد، که فقط با فشار دادن یک بار می توانید به حالت مرور دسترسی داشته باشید.

حرکات جدیدی برای کپی کردن و کات کردن و یا برچسب گذاری مطرح در سیستم عامل آی پد مطرح شده است. در نسخه جدید undo را باز کنید و به سیستم عامل آی پد مراجعه کنید. حالت نگه داشتن 3 انگشت به شما امکان کپی متن را می دهد. حالت کشیدن 3 انگشت (در جهت مخالف) متن را روس صفحه پخش می کند. و متوجه می شویم که این کار زمانی که نرم افزار شروع به فعالیت کرده است انجام می شود.

صفحه کلید اپل می تواند در اطراف صفحه نمایش به صورت میانبر کوچک در کنار صفحه شناور باشد. همچنین می توانید از صفحه کلید کشویی QuickPathبرای تایپ استفاده کنید. به طور کلی برای صفحه کلید میانبرهای بیشتری وجود دارد.(در نسخه قبلی نبودن میانبرهای صفحه کلید موجب ایجاد شکایت کاربران شده بود). در واقع در نسخه iOS 13 توضیح داده شده است که تغییرات سیستم عامل آی پد بسیار زیاد است، بنابراین ما به طور کامل راجب تغییرات و ویژگی ها قبل از انتشار نسخه نهایی بررسی کردیم.

اسلاید کردن به شما این اجازه را می دهد که برنامه های متعددی را باز کنید و از آنها مانند میانبرهای چرخشی داشته باشید. شما همچنین می‌توانید همه آنها را با یک حرکت ضربه به نمایش بگذارید، مانند منوی recents در بسیاری از تلفن‌ها و تبلت ها.

نسخه ios13 دارای یک صفحه ‌کلید QuickPath است

در نسخه ios13، قابلیت صفحه ‌کلید QuickType شرکت اپل به صورت پیش ‌فرض، یک روش محبوب برای لغزش روی صفحه‌کلید برای ایجاد کلمات خواهد بود.


شما می توانید از روش QuickType و QuickPath تایپ کردن به طور تعویضی استفاده کنید، همچنین از زبان های مختلفی مانند: انگلیسی، چینی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی. پشتیبانی می شود.

برنامه find my برای پیدا کردن موقعیت مکانی منتشر شده است

شرکت اپل در نسخه ios13 با استفاده از قابلیت برنامه find my به شما امکان را می دهد، دوستانتان خود را با یک رابط سریع تر و آسان تر پیدا کنید.


ios13

موردی که در ایجا مطرح است، این است که از یک سیگنال Bluetooth رمزنگاری شده برای ردیابی دستگاه ‌هایی که متصل به Wi-Fi هستند و یا از تلفن همراه استفاده می‌کند، استفاده می‌کند. این قابلیت بیشتر در سیستم عامل Mac مطرح شده است، اما در موارد نادر نیز می‌تواند به آیفون کمک کند.

نسخه ios13 سرعت گوشی های قدیمی شما را سریعتر می کند

افراد بیشتری برای مدت طولانی از گوشی های آیفون استفاده می کنند و این موردی است که به نظر می‌رسد شرکت اپل به سمت انتشار نسخه ios13 گام برداشته است.

مهمترین ویژگی سیستم عامل iOS 13: سرعت اجرای برنامه ها دو برابر سریعتر از قبل می باشد و باز شدن قفل اپل آیدی 30 درصد سریعتر از قبل خواهد بود. اپل همچنین راهی را برای پیدا کردن برنامه های کوچکتر، به طور متوسط تا 60 درصد پیدا کرده است. نسخه iOS 12 یک به روز رسانی سریعتر را منتشر کرده بود و با توجه به آن نسخه iOS 13 به دنبال بهبود نخسه قبل بوده است.

عمر باتری نیز موردی است که اپل در حال رسیدگی به آن است. هدف آن کاهش فرسودگی باتری به وسیله کاهش زمان در مصرف کردن گوشی آیفون است. در نسخه iOS 13 باید شارژ روزانه خود را انجام دهیم تا بتوانیم 80 درصد ظرفیت شارژ داشته باشیم تا زمانی که نیاز به استفاده از آن باشد.

یادآوری کننده ها تغییر زیادی داشته اند

از میان تمام برنامه‌ های ساخته ‌شده و در حال ساخت، یادآوری ها بیش ترین نوسازی را در نسخه iOS13 دارد. به نظر می رسد که این قابلیت یا ایجاد میانبر برای نوشتن یاد آوری ها کار را آسان کرده باشد.

ios13

گزینه های رمز دار، زمانبندی ها، همه یک نظارت بهتر را برای وظایف شما فراهم می آورد. در حالی که در این برنامه هستید، صفحه کلید یک نوار ابزار سریع را برای شما ایجاد می کند که به راحتی به تاریخ ‌ها، مکان‌ ها، پرچم ‌ها، عکس‌ ها و اسناد اسکن شده می توانید دسترسی داشته باشید.

ساختن اعلان ها برای پیام ها؟ دستیار صوتی سیری پیشنهاد مناسب برای یادآوری ها می باشد. که می توان پیام های مورد نظر را جهت یادآوری تنظیم کرد تا با هشدار صوتی نمایان شود.

تغییر حالت دوربین و تصویر

در نسخه iOS 13، تغییرات مهمی در ویژگی های دوربین ارائه شده است، که این امکان را برای شما فراهم می کند که انعکاس نور شدید را در حالت پرتره تغییر دهید، این قابلیتی است که ما برای مدتی آرزویش را داشتیم. حالت پرتره همچنین یک ویژگی جدید به نام تک ‌رنگ های در بالای دوربین دارد.


ios13

گالری عکس ‌ها در حال تبدیل شدن فایلی است که شرکت اپل آن را (خاطرات زندگی شما) می‌نامد. این حالت با یک زبانه جدید در قالب بهترین عکس ‌ها در روز، ماه و سال طراحی شده ‌است. همچنین قابلیت زوم بیشتری بر روی تصاویر و سریعت بیشتری در هنگام خروج از گالری خواهید داشت.

ویرایشگر عکس در نسخه ios13 با استفاده از افزودن کنترل تنظیم و فیلترها انجام می‌شود. در حالی که بخش ویرایشگر ویدئو تقریبا به طور کامل این قابلیت ها از جمله: ابزار و افکت صوتی، فیلتر، چرخش و کراپ را نشان می‌دهد. اگر برای ویرایش با این قابلیت ها راحت نیستید، یک دکمه تنظیم خودکار وجود خواهد داشت.

دستیار صوتی جدید سیری، طبیعی ‌تر به نظر می‌رسد

دستیار صوتی جدید سیری برای نسخه سیستم عامل iOS 13 وجود دارد و به نظر می رسد طبیعی تر از قبل است. ما نمونه صدای قبلی را شنیده ایم و ظاهرا همان قبلی است.

با توجه به این، شرکت اپل، از تکنولوژی پیشرفته مبتنی بر متن استفاده می‌کند، و شما به طور خاص متوجه این موضوع خواهید شد، زمانی که دستیار صوتی سیری جملات طولانی ‌تری را می‌گوید، مانند: پخش اخبار شرکت اپل با صدای بلند، به طور خاص متوجه خواهید شد.

قابلیت زمان بندی بسیار مناسب است، چون دستیار صوتی سیری می تواند زمان بیشتری را پخش کرد. شما با استفاده از  AirPods می توانید پیغام های دریافتی را خوانده و له آنها از طریق دستیار صوتی پاسخ دهید. یکی دیگر از قابلیت های سیری جدید: در قسمت صفحه اصلی می توانید صدای خود و یا اعضای خانواده را به آن اضافه کنید.

هنگام دریافت پیام، می توانید ایموجی ها را نیز به اشتراک بگذارید

شرکت (اپل) در حال حاضر بیشتر ایموجی ها را در برنامه (من) قرار می‌دهد. این ایموجی ها با انواع مدل مو، آرایش، سربند و کلاه و … عرضه شده اند. این قابلیت جدید در WWDC رو نمایی شده است.


ios13

قابلیت ایموجی استیکر کاملا جدید است. در نسخه ios13 کاربران آی پد و آی پاد بیشتر به استفاده از ایموجی دز حالت دوریبین TrueDepth علاقه مند هستند. شما میتوانید با یک گروه از ایموجی ها را در نسخه ios13 برای خود سفارشی کنید که در منوی sub روی صفحه‌کلید قرار دارند. همچنین می‌توانید از آنها در پیام ‌ها، ایمیل، و برنامه ‌های شخص استفاده کنید.

شما می‌توانید تماس‌ های شخصی خود را با استفاده از contacts از طریق iMessages به اشتراک بگذارید، همین کار برای به اشتراک گذاری نام و عکس شما با افراد دیگر نیز صادق است، بنابراین می‌توانید انتخاب کنید که چگونه مردم نام شما را ببینند. با توجه به این موارد، شما می‌توانید تعیین کنید که مشخصات سما برای همه به اشتراک گذاشته شود یا خیر.

ویژگی های جدید صفحه اصلی

شما ممکن است متوجه این موضوع باشید، که صفحه اصلی بخشی از خانواده iOS است، که به روز رسانی نیز می شود.

شما می‌توانید با نگه داشتن گوشی خود در کنار صفحه اصلی گوشی کاربر دیگر،، آهنگ ‌ها را از آیفون خود منتقل کنید. قبلا باید با استفاده از دستیار صوتی سیری این کار را انجام می دادید، اما حالا این ویژگی از بین رفته است و شما مجبور نیستید با آن صحبت کنید.

صفحه اصلی شما می تواند موج های رادیوویی زیادی را دریافت کند. شما همچنین می توانید با استفاده از دستیار صوتی سیری بیش از 100000 ایستگاه رادیویی را از سراسر جهان پخش کنید. به علاوه شما می توانید موسیقی های خود را در اپل کنترل کنید . و با استفاده از سلیقه خود برای یادداست هها و پیام ها و یادآوری ها و موارد دیگر صدای زنگ مناسبی را انتخاب کنید.

ورود با اپل آیدی


ios13

شرکت اپل با استفاده ازFacebook ، Google و سایر سیستم عامل ها به شما اجازه می دهد به راحتی وارد حساب های شخص دیگر خود شوید. ورود به سیستم با اپل آیدی بسیار ایمن می باشد تا محافظت از حریم خصوصی شما را بیشتر از فیس بوک و گوگل انجام دهد.

چیزی که بسیار اهمیت دارد این است که دیگر نیاز به ساخت یک ایمیل با استفاده از برنامه های مختلف ندارید،  اپل یک ایمیل تصادفی منحصر به فرد برای شما ایجاد خواهد کرد، و ایمیل برای آن سایت یا برنامه کاربردی منحصر به فرد خواهد بود.

نقشه ها به روز رسانی می شوند

در نسخه ios13 عملکرد نقشه به نظر می رسد خیلی بهتر است، آیا همیشه بهتر است از Google Maps استفاده شود یا خیر؟ احتمالا خیر. اما برای افرادی که پیش از بارگزاری نسخه نقشه اپل ios13 از آن استفاده می کرده اند، بسیار بهتر خواهد بود.


ios13

در این مورد اپل با بازسازی نقشه ها از سطح زمین تا به امروز جزئیات بیشتری را در اختیار ما قرار داده است. جزئیات واقعی تر برای جاده‌ ها، سواحل، پارک‌ ها، و ساختمان‌ ها وجود دارد و شما می‌توانید تجربه بررسی شهرهایی با تصاویر ۳۶۰ درجه‌ای را داشته باشید.

مواردی که در نقشه به عنوان مکان مورد علاقه برچسب گذاری شده بودند در نسخه ios13 می توان با یک ضربه این مکان های ذخیره شده را بازیابی کرد و در بالای منو جستجو ظاهر می شوند. بعضی اوقات نقشه های گوگل در iOS به درستی بارگذاری نمی شود. (اما در اندروید بهتر است). این یک دلیل برای نصب نقشه‌ های اپل می باشد، حتی اگر شما شخصی هستید که از برنامه گوگل مپ استفاده می کنید.

فرمت متن در ایمیل

ایمیل در حال تغییراتی است که در هنگام نوشتن متن یک ایمیل بتوان فرمت آن را نیز تغییر داد. تا با استفاده از این قابلیت بتوانید شما کنترل بیشتری نسبت به سبک فونت، اندازه، رنگ، تراز خطوط، و لیست های شماره گذاری شده خواهید داشت.

موردی که ما انتظار داریم در نسخه ios13 مشاهده کنیم توانایی درج یک لینک در برخی از متنها در یک ایمیل است. در هر دو دستگاه گوشی ios و اندروید، تنها کاربران می تواننداین قابلیت را اعمال کنند. شما باید نشانی‌های اینترنتی دراز را برچسب بزنید.

مواردی که در نقشه به عنوان مکان مورد علاقه برچسب گذاری شده بودند در نسخه ios13 می توان با یک ضربه این مکان های ذخیره شده را بازیابی کرد و در بالای منو جستجو ظاهر می شوند. بعضی اوقات نقشه های گوگل در iOS به درستی بارگذاری نمی شود. (اما در اندروید بهتر است). این یک دلیل برای نصب نقشه‌ های اپل می باشد، حتی اگر شما شخصی هستید که از برنامه گوگل مپ استفاده می کنید.

اتصال به Wi-Fi و بلوتوث از تنظیمات داخلی

این یکی از بهترین قابلیت ها می باشد که ما برای چندین سال آن را می خواستیم. شما به زودی خواهید توانست شبکه های Wi-Fi و لوازم جانبی بلوتوث را از مرکز کنترل انتخاب کنید.

آندروید چندین سال است که این قابلیت را اعمال کرده است و همیشه برای اتصال به شبکه‌های Wi – Fi جدید یا بلوتوث، بدون نیاز به حرکت اضافی، می توانید هنگامی که دربرنامه فعلی خود هستید با استفاده از منوی افزونه در بالای گوشی این کار را انجام دهید.

پشتیبانی از بازی های Xbox One و PS4

اگر می‌خواهید با گوشی خود بازی کنید، ممکن است این کار را با یکی از بهترین کنترل‌ کننده ‌ها در دسترس انجام دهید.

PS4    و ایکس باکس را برای controller13 وارد کنید. شرکت اپل هنوز چیزی راجب به پشتیبانی از همه بازی ها مطرح نکرده است، اما همه چیز ممکن است اتفاق بی افتد. ما خوشحالیم که می توانیم بازی های PS4 را در گوشی خود استفاده کنیم.

حالت سکوت برای تماس های ناشناس

تماس های بی مورد و ناشناس هر روز افکار مارا پریشان می کند و نسخه ios13 می خواهد این مشکل را با استفاده از دستیار صوتی سیری حل کند. که مخاطبین، ایمیل و پیام های شما را شناسایی می کند تا ببینید آیا قبلا با تماس گیرنده تماس گرفته اید یا خیر.

حالت سکوت برای تماس های ناشناخته و برای شماره هایی که نمی خواهید برای کار با شما تماس بگیرند، به نظر می رسد نسبتا هوشمند عمل می کند. کسانی که شما آنها را نمی شناسید و در لیست VIP شخصی شما نیستند، مستقیما به پست صوتی منتقل خواهند شد.

نسخه بتا عمومی ios13 ، دارای ویژگی های بسیاری است

ما منتظر این هستیم تا نسخه ios13 در ماه جولای به طور آزمایشی منتشر شود. اما به روز رسانی های بسیار بیشتری برای بهبود این نسخه لازم است، که هنوز احتیاج به بررسی و توضیح دارد.

همچنین ما در اینجا به بروز رسانی اخبار نسخه ios13 می پردازیم. به طور کلی با توجه به آنچه شما می خواهید در مورد ویژگی‌ ها بدانید و این که چطور iPhone خود را تغییر دهید، بررسی ها را ادامه خواهیم داد. در حال حاظر ممکن است سیستم عامل آی پد به طور جدا گانه وجود داشته باشد، اما انتشار نسخه ios13 برای میلیون ها نفر اهمیت بسیاری دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن