کنسول و بازی

گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در نمایشگاه EA Play 2019

فیلم سینمایی سرخ پوست

گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در نمایشگاه EA Play 2019

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛15 دقیقه از گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در نمایشگاه EA Play 2019 به نمایش گذاشته شد

نمایشگاه EA Play 2019 برگزار شد و با یک تریلر از گیم پلی Star Wars Jedi: Fallen Order همراه بود. البته که با نمایش جذابی طرف بودیم، پانزده دقیقه از نبرد با شمشیر Lightsaber، گشت و گذار و بخش کوچکی از داستان بازی همراه بود.


گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در نمایشگاه EA Play 2019

این تریلر جذاب از بازی یک مأموریت را نشان می‌دهد و تقریبا سه ساعت از بازی گذشته است. شخصیت اصلی بازی یعنی Cal Kestis مأمور شده تا به یک پالایشگاه امپراتوری روی سیاره Wookieها Kasyyyk هجوم ببرد و برخی از این مخلوقات را نجات دهد.

نکات برگرفته از بازی Star Wars: Rogue One

به نظر می رسد بازی نکات زیادی را از Star Wars: Rogue One قرض گرفته مانند شخصیت Saw Gerrera با بازی Forest Whitaker و همچنین یک دروید K-2S0.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

 شاهد قدرت‌های Cal Kestis در بازی هستیم.

Cal Kestis می‌تواند زمان را آهسته کند، دشمنان را به اطراف یا به سمت خود بکشد، شمشیر Lightsaber را پرتاب و دریافت کند، از درودیوار بالا رفته و روی دیوار بدود (به هر حال این یک بازی از Respawn است).

در واقع شخصیت اصلی را می‌توان به نوعی یک Jedi Prince of Persia نامید، این بازی بیش از اینها از سری محبوب و نادیده گرفته شده Ubisoft قرض گرفته.


گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در نمایشگاه EA Play 2019

اگر اطلاعی از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ندارید، متن زیر بخشی از توضیح رسمی بازی می باشد.

یک کهکشان تحت سلطه امپراتوری:

امپراتوری به دنبال ریشه کردن کردن تمام Jediها بعد از نابودی Order 66 است.شما به عنوان یک جدای باید برای بقای خود مبارزه کنید و در عین حال رمز و رازهای یک تمدن منقرض شده را کند و کاو کنید.

یک جدای در حال فرار:

بعد از فرار از کشته شدن، شما مأموریت می‌یابید تا این فرقه سقوط کرده را بازیابی کنید. تکه‌های شکسته گذشته خود را جمع کرده و تمرینات جدای خود را کامل کنید، همه اینها در حالیکه شما یک قدم جلوتر از امپراتوری و افرادش ایستاده‌اید.

توانایی‌های خود را کامل کنید:

تمرینات جدای خود را انجام دهید تا نسبت به حریف خود برتری یافته و همچنین رازهای حاضر در مسیر خود را حل کنید.

کهکشان در انتظار: از نیرو استفاده کنید تا مسیرهای جدیدی پیدا کنید یا بخش‌هایی از مکان‌هایی قبلی که در آن بودید را اکتشاف کنید.

باید سریع باشید، امپراتوری به دنبال شماست و تا نابودی تمام جدای‌ها متوقف نخواهد شد.


گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در نمایشگاه EA Play 2019

24 آبان منتظر عرضه بازی باشید

بازی Star Wars Jedi: Fallen برای عرضه روی کنسول های PS4، Xbox One و PC در تاریخ 24 آبان در نظر گرفته شده. با توجه به اینکه بازی‌های ماجرایی بسیار کم شده‌اند این بازی حقیقتا کورسوی امیدی برای طرفداران این سبک خواهد بود.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن