کنسول و بازی

اشاره کمپانی مایکروسافت در E3 2019 به معرفی کنسول بعدی Xbox

اشاره کمپانی مایکروسافت در E3 2019 به معرفی کنسول بعدی Xbox

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول های بازی ؛ کمپانی مایکروسافت در نمایشگاه E3 2019 به معرفی کنسول بعدی Xbox اشاره کرده است

کمپانی مایکروسافت یک روز شمار برای کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 2019 تدارک دیده که در آن اشاره‌ای هم به کنسول بعدی Xbox شده است. 

دوشنبه نمایشگاه E3 2019 برگزار میشود

بامداد روز دوشنبه، کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 2019 برگزار خواهد شد و شرکت مایکروسافت، پیش از شروع نمایشگاه E3 2019، یک روزشمار را تدارک دیده بود.

ساختار این روزشمار اراپه شده توسط مایکروسافت به‌نحوی بود که تبلیغ‌های مختلفی را در محیط اطراف شاهد بودیم و همچنین تصاویری از بازی‌های مایکروسافت و پلتفرم Xbox One که در این نمایشگاه حضور دارند، نمایش داده می‌شد.

حروف و اعدادعجیب در تبلیغات

یکی از کاربران توییتر متوجه حروف و اعداد مختلفی در این تبلیغ‌ها در نمایشگاه شده است. در جریان اعداد و حروف منتشر شده، شاهد حروف RGB هستید که به‌ترتیب کدهای ۲۵۵، ۳۶ و ۰ را نمایش می‌دهند.

کدهای RBG به رنگ اسکارلت اشاره میکند

به‌عبارتی کدهای RBG نمایش داده‌شده به رنگ اسکارلت اشاره دارند که نام پروژه مربوط به کنسول نسل آینده Xbox است. البته در حال حاضر اسم رمز کنسول نسل آینده مایکروسافت به Lockhart و Anaconda تغییر پیدا کرده است.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن