پیشتازتک پلاسدنیای خودرو

شرکت وندنبرینک از فراری 612 مدل اسکاگلیتی شوتینگ بریک رونمایی کرد

فراری 612 مدل شوتینگ بریک تولید شد

فراری ۶۱۲ یکی از ارزشمندترین محصولات این شرکت است؛ ولی مانند هر فراری چهارنفره‌ی دیگری، طرفداران کمتری در‌مقایسه‌با مدل‌های دونفره دارد.

وندنبرینک (Vandenbrink) سازنده‌ی خودروهای سفارشی

وندنبرینک (Vandenbrink) سازنده‌ی خودروهای سفارشی در کشور هلند است. این شرکت فراری ۶۱۲ اسکاگلیتی شوتینگ‌بریک را رونمایی کرده که ساختش ۱۰ سال زمان برده است. گرچه وندنبرینک خودروساز خیلی شناخته‌ شده‌ای نیست، این پروژه واقعا موفق از آب درآمده و با خودرویی فوق‌العاده زیبا رو‌به‌رو هستیم.

فراری ۶۱۲

از دور که به این خودرو نگاه کنید، خواهید گفت فراری ۶۱۲ است که به‌خودی‌ خود خودرو بسیار زیبا و چشم‌نوازی است ولی مدل شوتینگ‌بریک صندوق‌عقبی بزرگ‌تر و نمایی بسیار زیباتر دارد. در سال ۲۰۰۹، رندرهایی از این نمونه اولین‌بار منتشر شد. از همان زمان مشخص بود اضافه‌کردن صندوق عقب بزرگ به فراری گرندتورر کار بسیار سختی است. وندنبرینک جزییات زیادی از کار خود منتشر نکرده؛ اما از تصاویر مشخص است صندوق‌عقب انحناداری برای فراری ۶۱۲ اسکاگلیتی طراحی شده و ازنظر زوایای صندوق و سقف می‌توان آن را مانند پورشه پانامرا اسپرت توریزمو ارزیابی کرد.

برای سرنشینان عقب دو پنجره‌ی جدید روی سقف نصب شده که طراحی بسیار خاص و جذابی دارند. فراری ۶۱۲ در حالت عادی خودرویی با ظرفیت ۲+۲ بود؛ ولی در مدل شوتینگ‌بریک سرنشینان عقب فضای بیشتری دراختیار دارند. البته، سازنده عنوان نکرده دقیقا چه میزان به فضای داخلی خودرو اضافه شده است؛ اما از تصاویر می‌توان فهمید فضای سر عقب بزرگ‌تر شده و حالا سرنشینان عقب احساس راحتی بیشتری در ۶۱۲ خواهند داشت. 

پیشرانه‌ی ۵.۷ لیتری V12 تنفس‌طبیعی فراری ۶۱۲

فراری ۶۱۲ به پیشرانه‌ی ۵.۷ لیتری V12 تنفس‌طبیعی مجهز است که نیروی ۵۴۰ اسب‌بخاری خود را به چرخ‌های عقب انتقال می‌دهد. از‌آنجاکه این خودرو، خودرویی کاملا سفارشی است، هیچ اطلاعاتی از قیمت آن در دست نیست. فعلا نیز فقط یک دستگاه تولید شده و بنابر اعلام وندنبرینک، خودرو بعدی فقط درصورت ثبت سفارش ساخته خواهد شد.

همچنین بخوانید  دانلود بازی Moto Rider GO: Highway Traffic موتورسواری در بزرگراه
منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن