کنسول های بازیکنسول و بازی

اجرای بازی های 4K با نرخ 120 فریم در ثانیه در کنسول بازی PlayStation 5

فیلم سینمایی سرخ پوست

اجرای بازی های 4K با نرخ 120 فریم در ثانیه در کنسول بازی PlayStation 5

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ کنسول پلی استیشن 5 بازی های 4K را با نرخ 120 فریم در ثانیه اجرا می کند!

آقای Jim Ryan، از مدیران شرکت سونی به تازگی و پیش از نمایشگاه E3 2019، اطلاعاتی را از کنسول بازی PlayStation 5 منتشر کرده است؛ این اقدام شاید در پی آن اتخاذ شده باشد که کمپانی سونی می خواهد مایکروسافت را در نمایشگاه E3 امسال محک زده و بداند که برای کنسول بازی بعدی Xbox چه در سر دارد.

به هر حال به صورت قطعی این مدیر اطلاعات جدیدی را از کنسول بازی نسل 9 شرکت سونی منتشر کرده است.

سونی و پردازنده های 7 نانومتری AMD

Jim Ryan تائید کرده است که کمپانی سونی از پردازنده های 7 نانومتری AMD استفاده خواهد کرد. معماری ZEN2 در بخش پردازنده و معماری NAVI در GPU مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این خب تنها چیزی بود که در اخبار پیشین نیز بدان پرداخته بودیم؛ اما نکته مهمی که در مورد PlayStation 5 بدان اشاره شده است، استفاده از یک درایو اختصاصی SSD برای این کنسول است.


اجرای بازی های 4K با نرخ 120 فریم در ثانیه در کنسول بازی PlayStation 5

درایو SSD در این کنسول بکار رفته است

کنسول PlayStation 5 دارای یک درایو SSD است و این امر به صورت قطعی توسط آقای Jim Ryan اعلام شده است. همچنین وی در ادامه به این نکته اشاره کرده است که این کنسول از بازی های 4K در فرکانس 120 هرتز پشتیبانی خواهد کرد.

رندر بازی های 4K با 120 فریم در ثانیه است.

در نتیجه باید به درگاه HDMI 2.1 فکر کنیم. سونی در E3 2019 حضور نداشته اما یک رویداد اختصاصی را در تابستان امسال برگزار خواهد کرد که در آن ضمن معرفی برخی جزئیات کنسول بازی PlayStation 5 ، زمان عرضه آن را اعلام خواهد کرد.

معرفی 2 کنسول در سال 2020

کنسول بازی PlayStation 5 در سال 2020 معرفی خواهد شد و می دانیم که کمپانی مایکروسافت نیز در این سال کنسول جدید Xbox را معرفی خواهد کرد. سال 2020 سال معرفی کنسول های نسل نهمی است، پس شاید بهتر باشد که امروز برای خرید یک کنسول جدید عجله نکنید!

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن