تکنولوژی

جستجوی گوگل بیش از دو نتیجه برتر از یک سایت را نشان نمی دهد

فیلم سینمایی سرخ پوست

   گوگل به دنبال یک به روز رسانی در موتور جستجوی خود است که هدف آن ارائه گزینه‌ های بیشتر برای انتخاب در صفحه نتایج می باشد. این غول تکنولوژی می‌گوید که این به روز رسانی برای ارائه تنوع در سایت طراحی شده و به این معنی است، که دیگر شما معمولا بیش از دو نتیجه برتر را از همان وب سایت دریافت نخواهید کرد. گوگل همچنان می‌تواند بیش از دو فهرست از همان وب سایت، در صورتی که الگوریتم های آن مشخص کنند که برای یک جستجوی خاص بسیار مرتبط هستند، را نشان دهد. اما به نظر می‌ رسد شما می‌توانید انتظار یک صفحه نتایج متنوع تری نسبت به قبل را داشته باشید.

   از آنجا که ویژگی جدید مبتنی بر دامنه است،  سیستم زیر دامنه ها و حوزه های مختلف را به عنوان بخشی از یک وب سایت، در نظر می گیرند. گوگل همچنان تنها دو نتیجه برتر را نشان خواهد داد و اگر بیش از چند صفحه مرتبط را پیدا کند، آنها را تنها به عنوان وب سایت های جداگانه ارزیابی خواهند کرد. همانطور که مردم در توییتر اشاره کردند، این ویژگی همیشه کار نمی‌کند اما گوگل هنوز هم تعداد زیادی لیست را از یک دامنه مجزا باز می کند. دنی سولیوان، مدیر ارتباطات عمومی گوگل بیان کرد، که این شرکت برای بهبود این ویژگی در طول زمان تلاش خواهد کرد.

Google SearchLiaison در توییتر خود به این مطلب اشاره کرده است :

  آیا تا به حال جستجویی را انجام داده اید که بهترین نتایج از یک سایت را در لیست به دست آورده باشید؟ ما درباره این موضوع نظرات شما را شنیده ایم و خواستار تنوع بیشتری هستیم. یک تغییر جدید در جستجوی گوگل راه اندازی و طراحی شده است تا تنوع بیشتری از سایت ها را در نتایج برای شما فراهم کند.

   این تغییر و تنوع در سایت به این معنی است که شما معمولا در نتایج خود، بیشتر از دو مورد از یک سایت را مشاهده نخواهید کرد. با این حال، ممکن است، هنوز بیش از دو مورد را نشان دهیم که در آن سیستم ‌های ما تعیین می‌کنند که برای یک جستجوی خاص این کار صورت پذیرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن