تکنولوژی

شرکت اپل، آینده آیتونز (iTunes) در سیستم عامل macOS Catalina را توضیح می‌دهد.

این پلتفرم نحوه دسترسی کاربر به فایل‌ های رسانه ‌ای را تغییر خواهد داد.

فیلم سینمایی سرخ پوست

در کنفرانس  WWDCدر رابطه با آیتونز ، اپل اعلام کرد که سیستم عامل macOS برنامه ‌های جدیدی برای جایگزینی با آیتونز معرفی خواهد کرد، که شامل: Apple Podcasts، Apple Music و Apple TV هستند. در حال حاضر، غول تکنولوژی توضیح داده است که چگونه این برنامه ها کار خواهند کرد. برنامه جدید موسیقی اپل به تمام موسیقی هایی که وارد کرده اید یا خریداری کرده اید، و همچنین به تمام لیست های هوشمند موسیقی در آیتونز و فروشگاه iTunes دسترسی خواهد داشت.

شما هنوز هم می‌توانید موسیقی ها را از فروشگاه های Mac، iOS، PC و Apple TV خریداری کنید. به علاوه، شما می‌توانید از کارت ‌های هدیه آی تیونز یا اعتبار خود در برنامه ‌های جدید استفاده کنید. در عین حال، برنامه های تلویزیونی جدید و تمام فیلم هایی که شما از iTunes خریداری یا اجاره می کردید، در آینده می توانید از درون خود برنامه خریداری یا اجاره کنید.

همه فایل های رسانه دیجیتال شما در برنامه جدید Podcast قرار خواهد داشت، در حالی که کتاب های صوتی به طور خودکار توسط برنامهApple Books  به روز رسانی می شوند. همچنین می توانید کتاب های صوتی را توسط برنامه کتابخانه خریداری کنید. در نهایت، قابلیت پشتیبانی، آیفون و آی پد و آی پاد به آن افزوده خواهد شد. شرکت اپل اعلام کرده است بعد از آپدیت جدید، بارگیری و انتقال فایل ها توسط کاربران به دستگاه آسان تر می شود. بعد از اینکه شما سیستم عامل Catalina را به روز رسانی کردید، آپدیت های قبلی که از طریق آیتونز انجام داده بودید شما را تحت تاثیر قرار نخواهند داد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن